Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nelengvą pergalę Europos čempionate įsirašė nugalėtojų titulą ginantys Prancūzijos rinktinės (3-0) krepšininkai. Vincento Collet auklėtiniai pirmadienį savų žiūrovų akivaizdoje 69:66 (14:14, 16:12, 22:21, 17:19) tik po atkaklios kovos palaužė Lenkijos žaidėjų (2-1) pasipriešinimą.

Ketvirtajame kėlinyje tiksliai iš toli krepšį atakavęs Lukašas Košarekas buvo sumažinęs lenkų deficitą iki trijų taškų, tačiau neilgam (51:54).

Nando De Colo
PTS 12 | REB 8 | AS 1 | ST 2
Nando De Colo surinko keturis taškus iš eilės, Joffrey Lauvergne pridėjo taiklų dvitaškį ir prancūzai įgijo rekordinį – 9 taškų pranašumą (60:51).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, po dviejų nesėkmingų prancūzų atakų Adamas Vačinskis sudrebino varžovų krepšį dėjimu iš viršaus, A.J. Slaughteris smeigė tritaškį ir Lenkijos rinktinės žaidėjai pradėjo kvėpuoti Europos čempionams į nugaras (62:65).

Likus žaisti 16 sekundžių, pražanga sustabdytas Tony Parkeris pataikė tik antrąjį baudos metimą ir lenkai savo atsakymui dar turėjo pakankami laiko (69:66).

Tačiau paskutinė ataka gavosi chaotiška, o jos smaigalyje atsidūręs Marcinas Gortatas netaikliai atakavo krepšį ir finalinė sirena skelbė trečiąją prancūzų pergalę.

Prancūzijos rinktinė: Tony Parkeris 16, Nando De Colo 12 (8 atk. kam.), Mickaelis Gelabale 12, Borisas Diaw 9.

Lenkijos rinktinė: Adamas Vačinskis 18, Marcinas Gortatas 10 (11 atk. kam.), Mateušas Ponitka 10, A.J. Slaughteris 9.

Atrinkti (0) Visi (11)
Lenkai čia geri, o ne prancūzai prasti. Būūtent lenkai o ne kas kitas bus antri šioj gupėj. Slaughteris su Gorttatu puikiai varo, Ponitka ir Vačinskis irgi ne pėsti sužaidžia nuolat gerai, turi jėgos ši rinktinė.
2015-09-08
+1
jd
blogiausiai kad mes budami vidutiniokais nevertinam varzovu..