Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Graikijos krepšininkai (3-0) Senojo žemyno pirmenybėse išlieka nesuklupę. Fotiso Katsikario auklėtiniai 79:68 (25:15, 25:7, 11:26, 18:20) be pergalių paliko Gruzijos rinktinę (0-3).

Akistatos pradžioje gruzinai stengėsi nepaleisti varžovų į priekį ir vienu metu pirmavo 8:5, tačiau Graikijos rinktinė po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą 25:15.

Pamatus pergalei graikai galutinai pastatė antrajame ketvirtyje, kurio metu jie laimėjo atkarpą 24:4 ir pabėgo į priekį 51:22.

Po ilgosios pertraukos Graikijos krepšininkai atleido vadeles ir leido varžovams sparčiai mažinti atsilikimą, kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje jau siekė tik 11 taškų – 50:61.

Vis tik tuomet tritaškius 59 proc. taiklumu (10/17) metę graikai susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas bei užtikrintai pasiekė pergalę.

Graikija: Nickas Calathesas 19 (8 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo ir Kosta Koufosas po 12, Nikolajus Zisis 11.

Gruzija: Tornike Shengelia 20, Manučaras Markoišvilis 11, Victoras Sanikidze 10, Giorgi Šermadinis 9.

Argi aš jums nesakiau kad graikai yra rimti pretendentai i medalius. O keli durneliai aiškino kad jie nieko verti ir toliau ketvirtfinalio neis. O gruzinams tuo tarpu niekas dar neprarasta, tereikia reikiamu tašku skirtumu įveikti makedonus ir jie kitam etape vos su 1 pergale.