Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Rusijos krepšinio (0-4) rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje nežais. Eilinę nesėkmę pirmenybėse Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai patyrė nusileisdami Prancūzijos krepšininkams (4-0).

Dabartiniai Senojo žemyno čempionai po atkaklios kovos rusus palaužė 74:67 (16:24, 18;12, 19:16, 21:15).

Sėkmingiau susitikimą pradėję Rusijos krepšininkai antrojo kėlinio viduryje turėjo 13 taškų persvarą – 31:18, tačiau dar iki ilgosios pertraukos prancūzai prisivijo 34:36.

Antrojoje mačo pusėje Vincento Collet auklėtiniai perėmė rungtynių kontrolę, tačiau atitrūkti nuo varžovų nesugebėjo.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms rusų atsilikimas buvo minimalus (67:68), tačiau per priekinę liniją žaidę prancūzai mačą baigė spurtu 6:0 ir šventė pergalę.

Prancūzija: Nando De Colo 13, Tony Parkeris ir Rudy Gobertas (10 atk. kam.) po 12, Joffrey Lauvergne'as 11, Nicolasas Batumas ir Mickaelis Gelabale po 8

Rusija: Vitalijus Fridzonas 20, Semionas Antonovas 13, Ruslanas Pateevas 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (5)
FraPrancuzai visiskai nesistenge.

Žaidė viena koja ir viena ranka galima sakyt.
2015-09-10
s14758
kai prancu visi lyderiai poilsiauja ant suoliuko, o jaunimas losia atsipalaidaves tai rezultatas normalus
2015-09-10
Fra
Prancuzai visiskai nesistenge.
2015-09-10
Sunkiai kažkaip žaidžia francai savo grupėje.Tauposi gal atkrintamosioms,bet kol kas jų žaidimas nėra toks įtikinantis,kokio buvo laukiama.