LeBronas Jamesas grįžo į aikštę ir Klivlendo „Cavaliers“ sugrįžo į pergalių kelią. Praėjusią naktį išvykoje „Cavaliers“ 101:88 (33:21, 22:26, 25:13, 21:28) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ ir išliko antroje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje.

Jamesas dėl dešiniosios kojos skausmų praleido praėjusias rungtynes, o sugrįžęs į aikštę pelnė 31 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir padėjo komandai švęsti pergalę. „Vis dar nėra 100 procentų, – apie savo pajėgumą kalbėjo krepšininkas. – Sakykime, apie 80-85 procentai. Keletą kartų vis dar jaučiau skausmą“.

Vien per pirmąjį kėlinį Jamesas surinko 15 taškų, atkovojo 5 atšokusius kamuolius, o Klivlendo ekipa įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį laiką „Timberwolves“ intrigos nesukūrė, kai po didžiosios pertraukos „Cavaliers“ persvara pasiekė 20 taškų ribą.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių). Per 27 minutes su puse lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 22 (12 atk. kam.), Randy Foye 18, Rashadas McCantsas 14, Craigas Smithas 12.

normaliai ilgauskas suzaide. P.S. kodel nera surasyta rez. cavaliers zaideju?