Kobe Bryantas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, tačiau šeši Denverio „Nuggets“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir pergalę iškovojo „Nuggets“ ekipa. Praėjusią naktį Denverio komanda išvykoje 111:105 (30:28, 33:30, 23:28, 25:19) nugalėjo Bryanto vedamą Los Andželo „Lakers“.

Tai buvo greta Vakarų konferencijoje žengiančių komandų dvikova. Po šios pergalės „Nuggets“ priartėjo prie šeštoje pozicijoje esančios „Lakers“ ekipos iki vienos pergalės. Los Andželo klubas pralaimėjo trečią kartą per keturis mačus nepaisant to, kad Bryantas tapo jauniausiu 19 tūkst. taškų pelniusiu lygos krepšininku, o Lamaras Odomas atliko trigubą dublį.

Carmelo Anthony pelnė 31 tašką, Marcusas Camby įmetė 21 tašką ir atkovojo 20 kamuolių, Allenas Iversonas surinko 20 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir „Nuggets“ komandiniu žaidimu įveikė „Lakers“, kurios negelbėjo Odomo trigubas dublis. „Lakers“ puolėjas surinko 17 taškų, atkovojo 14 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ komanda šiame mače vertėsi be trenerio George‘o Karlo, kurio sūnui buvo atlikta operacija siekiant išgydyti nuo vėžio. Denverio komandai vadovavo trenerio asistentas Adrianas Dantley. Tikimasi, kad Karlas prie komandos vairo stos jau trečiadienį, kai „Nuggets“ kausis su Sakramento „Kings“.

J.R.Smithas, kuris per lemiamą kėlinį pelnė 8 iš savo 10 taškų, pataikė tritaškį iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutėms ir „Nuggets“ išsiveržė į priekį 105:102. Anthony dėjimas likus žaisti beveik 2 minutes padidino atotrūkį iki 5 taškų.

Mačo pabaigoje „Lakers“ nepasinaudojo keliomis progomos – po nesportinės pražangos abu baudos metimus prametė Andrew Bynumas, Bryantas nepataikė dvitaškio ir tritaškio, o dvi baudas realizavęs Anthony padidino atotrūkį iki 5 taškų – 109:104. Per likusį laiką „Lakers“ vilčių laimėti nebeliko.

Kleizos pasirodymas vėl buvo sėkmingas. Aikštėje 17 minučių praleidęs lietuvis surinko 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atkovojo kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 39, Lamaras Odomas 17 (14 atk. kam., 12 rez. perd.), Luke‘as Waltonas 14, Ronny Turiafas 9.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 31, Marcusas Camby 21 (20 atk. kam.), Allenas Iversonas 20 (10 rez. perd.), Nene 14, Linas Kleiza 11, J.R.Smithas 10.