Nikita Kurbanovas laimi kovą po krepšiu Nuotr.: AFP – Scanpix
Semionas Antonovas ieško komandos draugų Nuotr.: AFP – Scanpix
Sergėjaus Monios prasiveržimas Nuotr.: AFP – Scanpix
Andrejus Voroncevičius buvo vienas Rusijos rinktinės pergalės kalvių Nuotr.: AFP – Scanpix

Rusijos nacionalinė komanda (1-4) paskutinėse Europos čempionato grupių etapo rungtynėse sugebėjo pasiekti paguodos pergalę.

Šansus patekti į kitą etapą jau anksčiau praradusių komandų dvikovoje rusai 81:61 (12:22, 19:9, 24:19, 26:11) sutriuškino varžovus iš Bosnijos ir Hercegovinos (1-4).

Andrey  Zubkov
PTS 17 | REB 7 | AS 3 | ST 2
Bosniai geriau pradėjo susitikimą ir po pirmųjų aštuonių minučių turėjo solidžią persvarą – 21:7. Vis tik netrukus rusai spurtavo 15:0 ir išsiveržė į priekį 24:22.

Iki ketvirtojo kėlinio pradžios komandos dar kovėsi taškas į tašką, tačiau paskutinėmis mačo minutėmis Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai pradėjo dominuoti.

Ketvirtajame kėlinyje laimėję atkarpą 20:4 Rusijos krepšinininkai atitrūko 79:57 ir nebepaliko varžovams jokių šansų.

Rusija: Andrejus Zubkovas 17 (7 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas 16, Andrejus Voroncevičius 15 (7 atk. kam.).

Bosnija ir Hercegovina: Andrija Stipanovičius 22, Elmedinas Kikanovičius 14, Adinas Vrabačas ir Marko Sutalo po 8.