Trečiadienį vykusios Izraelio krepšinio lygos rungtynės įėjo į šalies krepšinio istoriją. Mačo nugalėtojui išaiškinti prireikė net šešių pratęsimų. Pergalę iškovojo išvykoje žaidusi Jeruzalės „Hapoel“, kuri po 70 minučių kovos išvykoje 151:146 (11:22, 27:17, 25:15, 16:25, 7:7, 8:8, 15:15, 17:17, 13:13, 12:7) nugalėjo Aškelono „Elizur“ krepšininkus.

Rungtynių tęsti negalėjo 8 krepšininkai – po keturis kiekvienos komandos žaidėjus treneriai buvo priversti sodinti ant atsarginių žaidėjų suolelio dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

Keturis kartus pratęsimą išplėšė namie žaidę Aškelono krepšininkai, o dukart mačą pratęsti privertė „Hapoel“ komanda. Beje, penktojo pratęsimo pabaigoje „Hapoel“ amerikietis Mario Austinas pataikė tritaškį aidint finalinei sirenai, tačiau teisėjai nusprendė, kad puolėjas prieš tai užmynė šoninę liniją ir tritaškio neįskaitė. Vis dėlto per šeštąjį pratęsimą „Hapoel“ išplėšė pergalę.

„Elizur“: Marcusas Hattenas 43 (16/37 metimų, 15 atk. kam., 9 rez. perd.), Ricardo  Marshas 27 (9/22 metimų), Myronas Allenas 24 (9 atk. kam.), Oras Eitanas 18, Chananas Colmanas 18.

„Hapoel“: Mario Austinas 35 (21/27 baudų, 10 atk. kam., 15 išpr. praž.), Terence‘as Morrisas 33 (19 atk. kam.), Horace’as Jenkinsas 31, Meiras Tapiro 25 (7 rez. perd.), Guy Pniny 11 (1/9 tritaškių).

Po pergalės „Hapoel“ lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje. Per 17 susitikimų Jeruzalės komanda laimėjo 14 kartų ir turi tiek pat pergalių, kiek rungtynėmis mažiau žaidusi Tel Avivo „Maccabi“. „Elizur“ krepšininkai žengia turnyrinės lentelės  dugne. Per 17 susitikimų Aškelono komanda laimėjo 5 kartus ir užima paskutinę 10-ąją poziciją.

SMS
nereliai xDDD
2007-04-05
cia tai geras
2007-04-05
+1
Žaidėjams irgi turėjo būt labai sunku. Tikriausiai leisgyviai buvo po rungtynių. O rezultatas labai įspūdingas, beveik 300 taškų.
2007-04-05
+1
Nu šiaip po 4 žaidėjus tai čia nėra daug kaip per tiek laiko, pankankamai normalus teisėjavimas matyt buvo. Šių komandų sirgaliams, kuriems rūpi kas laimės, tai turėjo būt tikras trileris :))