Nuotr.: Alio, Raseiniai
Nuotr. Alio, Raseiniai

„Rasai“ paskutinėse draugiško keturių komandų turnyro rungtynėse Raseiniuose 91:87 (26:21, 23:21, 12:23, 30:22) įrodė pranašumą prieš Jonavos „Petrochema-Dextera“ komandą.

Po dviejų kėlinių septyniais taškais nuo varžovų atsilikę Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai atsigavo trečiajame ketvirtajame ketvirtyje, po kurio svarstyklių lėkštutės pakrypo į jonaviečių pusę - 65:61.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir tik mačo pabaigoje Raseinių ekipa įtvirtino savo pranašumą bei iškovojo pergalę keturių taškų skirtumu - 91:87.

„Petrochema-Dextera“: Ričardas Verbickas 17, Henrikas Vorotnikovas 15, Justas Vazalis 12, Rokas Janickas 10, Tadas Sebežiovas ir Raimundas Žuklevičius po 7.

„Rasai“: Augustinas Jankaitis 23, Valdemaras Savostjanovas 22.