Rolandas Freimanis bando įveikti Georgios Printezio gynybą Nuotr.: AFP-Scanpix
Krepšį atakuoja Dairis Bertanis Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr.: AFP-Scanpix
Į krepšį meta Giannis Antetkounmpo Nuotr.: AFP-Scanpix
Janio Timmos ir Giannio Antetokounmpo dvikova Nuotr.: AFP-Scanpix

Į duobę rungtynių viduryje patekę graikai sugebėjo atsitiesti ir iškovojo kelialapį į olimpinių žaidynių atrankos turnyrą. Graikijos rinktinė 97:90 (17:24, 20:20, 23:17, 37:29) nugalėjo Latvijos krepšininkus.

Pralaimėjimą patyrę Ainaro Bagatskio auklėtiniai dar turės šansą prasibrauti į olimpinių žaidynių atranką. Jų lauks kova dėl 7-8 vietų su Čekijos ir Italijos rungtynių pralaimėtojais.

Pirmajame rungtynių kėlinyje latviai pirmavo 20:10, bet jau antrojo ketvirčio viduryje devynių taškų persvarą turėjo Graikijos rinktinė (37:28).

Tuo metu graikai papuolė į duobę, o Latvijos krepšininkai laimėjo atkarpą 24:0. Trečiajame ketvirtyje latviai įgijo rekordinę persvarą 56:39.

Tolimais metimais gelbėtis pradėję graikai atsitiesė ir po Vassilio Spanoulio taškų su pražanga ketvirtojo kėlinio pradžioje jau pirmavo 63:61. Per likusį laiką Fočio Katsikario kariauna augino pranašumą ir pasiekė pergalę 97:90.

20 taškų nugalėtojams pelnė vidurio puolėjas Ioannis Bouroussis. Latvių gretose išsiskyrė Kristapas Janičenokas pelnęs 22 taškus. Visus penkis tolimus metimus pataikęs veteranas šiame čempionate jau įmetė 10 tritaškių paeiliui.

Graikijos rinktinė: Ioannis Bouroussis 20, Vassilis Spanoulis 16, Nickas Calathesas 15, Giannis Antetokounmpo 15, Nikolajus Zisis 12.

Latvijos rinktinė: Kristapas Janičenokas 22, Dairis Bertanis 14, Marekas Mejeris 14, Martinas Mejeris 13, Rolandas Freimanis 10.