Nesėkme Lenkijos pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigė Rolando Alijevo Varšuvos „Polonia“ ekipa. Ji išvykoje 87:98 (18:28, 23:27, 24:21, 22:22) pralaimėjo Gdansko „Polpharma“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Alijevas per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Varšuvos krepšininkai, iškovoję 7 pergales ir patyrę 19 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užėmė priešpaskutinėje – tryliktąją vietą.

•

Kitose trečiadienio (04.04) rungtynėse pergalę iškovojo Gintaro Kadžiulio Gdynės „Kager“ komanda. Ji namie 91:86 (22:11, 17:23, 21:30, 31:22) palaužė Kolobrzego „SKK Kotwica“ krepšininkus.

Kadžiulis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Kager“ komanda, surinkusi 12 pergalių ir patyrusi 14 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užėmė devintąją vietą.

•

Nesunkia pergale reguliarųjį sezoną užbaigė du lietuvius savo gretose turinti Slupsko „ Energa Czarni“ ekipa. Ji namie 86:74 (20:21, 21:15, 24:11, 21:27) nugalėjo vienus lygos lyderius „Turow“ krepšininkus.

Nugalėtojams Mantas Česnauskis per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Evaldas Jocys per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Slupsko ekipa, iškovojusi 16 pergalių ir patyrusi 10 pralaimėjimų, reguliariajame sezone užėmė ketvirtąją vietą.