Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Dar vieną dramatišką nesėkmę kontrolinėse rungtynėse patyrė Utenos „Juventus“ klubas, kuris paskutinėse Valmieroje vykusio „ARDO CUP“ taurės turnyro rungtynėse 84:85 (17:13, 23:23, 14:15, 20:23, 10:11) nusileido aikštės šeimininkams „Valmiera/ARDO“ krepšininkams.

Svečiai šiame mače ir vėl žaidė be traumuotų Edgaro Stanionio, Edgaro Želionio ir Sauliaus Kulviečio.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kelias sėkmingas atakas iš eilės surengę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį (61:58), bet Arminas Urbutis ir Chavaughas Lewisas pataikė šešias baudas iš eilės ir „Juventus“ susigrąžino persvarą – 64:61.

Likus žaisti tris minutes Egidijus Dimša tolimu metimu padidino uteniškių atotrūkį iki šešių (69:63), bet įpusėjus paskutinei minutei komandas ir vėl teskyrė du taškai – 74:72.

Uteniškiams suklydus, Ervinas Jonatis rezultatą išlygino (74:74) ir uteniškiams paliko 8,7 sekundės. Visgi per likusį laiką Spenceris Butterfieldo metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas prasidėjo keturiais iš eilės P.Petrilevičiaus taškais (78:74), bet penkis taškus pelnęs Janis Kaufmanis vėl sugrąžino minimalų pranašumą aikštės šeimininkams – 79:78. Baudos metimą pataikęs Lewisas išlygino rezultatą (79:79), bet keturis taškus surinkę „Valmiera/ORDO“ krepšininkai likus žaisti pusantros minutės nutolo į priekį – 83:79.

Penkis taškus pelnęs Martynas Linkevičius sugrąžino pranašumą uteniškiams (84:83), bet Martinas Laksa aidint finalinei mačo sirenai pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir išplėšė pergalę aikštės šeimininkams – 85:84.

„Juventus“ komandai 16 taškų surinko Chavaughnas Lewisas (baudos 8/10, 7 atk. kam., 7 išprov. praž., 20 naud. bal.), 15 – Egidijus Dimša (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 1/1), 14 – Paulius Petrilevičius (dvitaškiai 6/7, 7 atk. kam.), 11 – Spenceris Butterfieldas, 10 – Arminas Urbutis, 9 – Martynas Linkevičius (11 atk. kam., 4 rez. perd.), 6 – Rolandas Alijevas (6 rez. perd.), 3 – Aidas Viskontas (4 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Janis Kaufmanis (20 tšk.) ir Ervinas Jonatis (20 tšk., 8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Nu gėda daro Juventus vardui, pažiurekit kaip Turino Juventus varo, paeme ir nukale Mančester City ju pačiu tvirtovej 2:1