Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

„Šiaulių“ komanda pergale pradėjo turnyrą Lenkijoje. LKL atstovai 70:61 įveikė Gdynės „Asseco“ klubą ir sekmadienį draugiško turnyro finale žais su šeimininke Kutno „Polfarmex“ ekipa.

Šiauliečiai jau pirmajame ketvirtyje nokautavo varžovus – kėlinį laimėdami 25:11, o iki pertraukos jie susikrovė 16 taškų (45:29) pranašumą. Antroje mačo pusėje žaidimas apsilygino, bet solidžiai žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai neleido „Asseco“ ekipai pagalvoti apie pergalę. Šiauliečiams nesisekė atakuoti (pataikė 18/39 dvit., 5/20 trit.),  bet viską kova dėl kamuolio laimėta net 46:29.

„Šiauliams“ taškų pelnė: Dave'as Dudzinsky 23 (4/4 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud., 9 išpr. praž.), Assemas Marei 15 (11 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 8, Gintaras Leonavičius 6, Mike'as Scottas 5, Romanas Gumeniukas 4, Modestas Kumpys 3, Artūras Jomantas (12 atk. kam.), Karolis Guščikas, Daishonas Knightas po 2. "Asseco" ekipoje pasižymėjo Piotras Szczotka (14 taškų) ir Jakubas Parzenskis (12).

jei legionieriai gerai zais,tai tikrai turetu kovoti su neptunu del bronzos.
2015-09-22
Nu tai faktas kad Šiauliai guldys neptuna siemet kaip ir Lietkabelis visi juos ims nes šiemet LKL yra žiauriai pajėgių komandų, taip pigiai Neptunas nebeprasisuks.
2015-09-20
+ 13 ;DDDDDDDDDDDdd

kazka cia bande pavaizduoti bet deja nekaip gavosi ;)
2015-09-20
@ to LT
Nebekurk pasakų:

Neptūnas - Asseco 69:68 (18:16, 13:12, 19:20, 19:20)

Pasiskaičiuok pagal kėlinius, po dviejų +3 visos rungtynės taškas į tašką.

Šiauliai po dviejų Lenkijoj +16.
2015-09-20
to LT
Debilas, juk Adomaitis daug ekspermentavo, net patys žurnalistai rašė.. buvo juk +11 ir po dveju keliniu pradejo ekspermentuoti.
2015-09-20
LT
Kai Lietuvoj viešėjo Asseco po kelis kartus laimėjo prieš Dzūkiją ir Lietkabelį, o Neptūnas tik paskutinėm sekundėm palaužė 1 tašku (69:68)

Kaip matau neprastą komandą šiemet surinko Šiauliai, dominavo visas rungtynes net žaisdami išvykoj Lenkijoj.