Po ketvirtadienio (04.05) rungtynių paaiškėjo dar viena finalinio ULEB Eurolygos ketverto dalyvė. Ja tapo Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa. Ji išvykoje 95:89 (16:19, 28:22, 20:16, 31:32) nugalėjo Arvydo Macijausko Pirėjo „Olympiakos“ klubą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-0.

13-ąją susitikimo minutę po taiklaus Samuelio Hoskino dvitaškio „Olympiakos“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 6 taškų (27:21), tačiau jau trečiojo kėlinio pradžioje daugiausiai Luiso Scola dėka baskai susikrovę solidžią 10 taškų persvarą (51:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dvitaškį pataikęs Alexas Ackeris sumažino Pirejo ekipos atsilikimą iki 4 taškų (61:65), tačiau tada tritaškį pataikė Sergi Vidalis, po du taškus įmetė Scola bei Tiago Splitteris ir „Tau Ceramica“ vėl pabėgo į priekį (72:61).

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 sekundes Henry Domercantas taikliu dvitaškiu metimu sumažino „Tau Ceramica“ atotrūkį iki 4 taškų (89:93), tačiau abi baudas pataikęs Igoris Rakočevičius įtvirtino svečių pergalę.

Pralaimėjusiems Macijauskas per 15 aikštėje praleistų minučių pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Olympiakos“: Alexas Ackeris 19 taškų, Henry Domercantas 17, Arvydas Macijauskas 13, Jamesas Pennas 12, Andrija Žižičius 11.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 20 taškų (10 atk. kam.), Tiago Splitteris 18 (9 atk. kam.), Igoris Rakočevičius 17, Sergi Vidalis 13, Serkanas Erdoganas 9.

blemba vakar biski sunervino ackeris su penn biski per daug savanaudiskai lose, o olympiacos reiketu taip gintis visa maca kaip tai dare per paskutinias penkias minutes o ne tik ant galo kai jau pamate kad zopa gaunas..
+1
Kad Gershonas yra prastas treneris tai daugeliui turėtų būt aišku. Iki šiol nesuprantu ko pasiėmė jį graikai. Jasikevičius buvo sakęs, kad Gershonas nieko nedaro nė per rungtynes mė per treniruotes. Visą juodą darbą darydavo asistentai, o jis pastovėdavo per rungtynes ir viskas.
2007-04-06
+3
As tai toki ispudi susidariau -pirma: taip,maco forma dar neideali,del klaidu,antra:Pinis sugeba tik su geriausiais zaidejais pergaliu pasiekt,nes Olympiacos gynybos nemaciau,o puolime atlikejai zymiai silpnesni nei auksiniais Maccabi laikais,trecia:tas pats puolimas visai be deriniu,pvz macas tik per uztvaras turetu i metimo pozicija iseit,o cia turi pats viska daryt,is cia ir tos klaidos,Olympiacos nigeriai po viena bando apeit,jei nepavyksta bando atmest,ketvirta:nesuprantu,kas mazajam shakui nutiko,nu toks issigandes atrode,kaip 5 metu vaikas,net baudu nedamete...
2007-04-06
+3
Jei Maci būtų čia žaidęs kokias 5 ar 6 rungtynes eurolygoje po traumos, tai nebūtų ir tų 5 klaidų. Įpras, pajus vėl žaidimą ir pasibaigs visos klaidos, be to su Olympiakos žaidėjais jis juk nėra dar susižaidęs.
2007-04-05
+1
na as katik is baro ir labai nusivyliau olimpiakos zaidimu, o macas praktiskai visus taskus susirinko 4 kelinyje kuriame jau viskas buvo aisku nors ir bande "istraukt" sias varzybas jie. Malonu nors tiek , kad P.G. pasitiki macu ir leidzia jam zaist lemiamais momentais.
P.S. per tv vien macijauska ir terode, matyt is jo tikimasi labai daug kaip ir lietuvos rinktineje praeita vasara.
2007-04-05
dziugu, kad Macas po truputi atsigauna...
2007-04-05
Macijausko iš tų 5 klaidų bent 3 buvo labai jau vaikiškos :( tiesiai varžovams į rankas :( o šiaip tai įsižais Macas ir Graikijos lygos finaluose bus labai naudingas.