Juanui Carlosui Navarro prireikė vos 18 minučių, kad pelnytų 25 taškus, o jo vedama Barselonos „Winterthur“ tęsia kovą dėl vietos Eurolygos finalo ketverte. Ketvirtadienį namie „Winterthur“ 80:58 (21:14, 20:16, 23:18, 16:10) įveikė Malagos „Unicaja“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Pirmą mačą Malagoje taip pat įtikinamai laimėjo šeimininkai. Antradienį „Unicaja“ 16 taškų skirtumu (91:75) nugalėjo „Winterthur“, tačiau Barselonos ekipa atsirevanavo savų žiūrovų akivaizdoje.

Pirmojo kėlinio viduryje rezultatui esant lygiam Navarro pataikė tritaškį ir iniciavo „Winterthur“ spurtą 14:5, po kurio sužaidus 10 minučių šeimininkai buvo priekyje 23:14. Per atkarpą Navarro pelnė 8 taškus.

Savo pasirodymą Navarro tęsė po didžiosios pertraukos. „Unicaja“ komandai priartėjus iki kovinio 6 taškų skirtumo (40:46) Navarro pataikė du tritaškius ir dvitaškį ir „Winterthur“ atitolo 54:42. Dar 4 Navarro taškai trečiojo ketvirčio pabaigoje iniciavo „Winterthur“ spurtą 8:0, po kurio šeimininkų pranašumas nebekėlė abejonių – 64:48.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 25 (3/3 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 4/4 baudų), Jordi Triasas 11, Jaka Lakovičius 9, Rogeris Grimau 8, Mikalis Kakiouzis 8.

„Unicaja“: Marcusas Faisonas 11, Carlosas Cabezas 11, Berni Rodriguezas 7.

Lemiamas ketvirtfinalio serijos mūšis įvyks kitą ketvirtadienį Malagoje. Į finalo ketvertą iškops mačo nugalėtojas.