Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Pergalę per pratęsimą draugiškose rungtynėse iškovojo Kamilės Nacickaitės vedama Adanos ASKI komanda iš Turkijos, kuri 76:75 (14:23, 15:11, 18:16, 17:14, 12:11) įveikė Mersino „Buyuksehir Belediyesi“ ekipą.

Lietuvos rinktinės narė Nacickaitė tapo rungtynių didvyre. Ji ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 90 sekundžių pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 64:64. Komandos per likusį ketvirčio laiką taškų nepelnė ir turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu ir vėl pasižymėjo Nacickaitė. Krepšininkė papildomo laiko metu pelnė tik du taškus, tačiau pataikytas dvitaškis tapo svarbiausiu mačo metimu.

180 cm ūgio gynėja iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 23 sekundes pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (76:75). Lemiamą metimą Mersino ekipos krepšininkės nepataikė, o Nacickaitės klubas šventė pergalę.

Nacickaitė tapo rezultatyviausia mačo žaidėja. Ji per 44 žaidimo minutes surinko 36 taškus (12/25 dvit., 2/8 trit., 6/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 37 naudingumo balus.

Lietuvė trečią sezoną iš eilės rungtyniaus Turkijoje. Nacickaitės komanda šį sezoną rungtyniaus ne tik Turkijos lygoje, bet ir Europos taurės turnyre.

Atrinkti (1) Visi (15)
Norma
Nepatikl ji man kaip zmogus

--
2015-09-28
Kaip galima taip susišnekėti, jog išvažiuoja ir skęsta babajyne tokios kaip ji. O ką jūs siulote, parvaziuoti į Lietuvą, lošti 7 komandų lygoje kuri absoliučiai nesuteikia progos nei jokiam tobulėjimui nes losi su tokiais pat ar dar blogesniais oponentais. Plius absoliučiai jokios tikrai sveikos konkurencijos. O tai yra svarbiausia krepšininkei. Plius užsienyje labiau į tave investuoja ir yra kurkas didesnė tikimybė gauti asmeninį trenerį ir nereikia pačiai pirkti abonimento į kacelke. Lmkl kol kas ir yra lyga kuriai reikalingos gražios panos, bet tikrai ne tam kad išugdyti rimtas krepsininkes suteikiant joms konkurencingas sąlygas.

to va cia
tai tu gal dar kokia 150 kg i mises pasiulyk.
2015-09-25
labai
kaip gaila, kad tokios mergaites isvaziuoja ir tarp babaju ten skesta... fui. nuosirdziai gaila ir slykstu.
2015-09-25
+1
:)
taip taip ziauriai grazi ir ne kudena kaip sakai :)
2015-09-25
-1
va cia
O cia turėtu būt Mis Lietuva, o ne visokios kūdenos ir panašiai :)
+2
44 minutes kankint per draugiskas, idomu kada atsargines isbandys, neveltui bobu kase