Reguliarųjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pergalingai baigė Rimo Kurtinaičio treniruojami Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai. Justo Sinicos ir Rolando Matulio vedini vilniečiai išvykoje po pratęsimo 82:79 (8:19, 21:16, 17:19, 23:15, 13:10) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Vis dėlto šeštoji pergalė per 16 mačų nukraujavusiems „Sakalams“ nepadėjo pakilti LKL turnyro lentelėje. Vilniečiai reguliarųjį sezoną baigė septinti. Tuo tarpu Kėdainių ekipa patyrusi 9 nesėkmę per 16 mačų išliko vienu laipteliu aukščiau esančioje pozicijoje – šeštoje vietoje.

Aikštės šeimininkai visas rungtynes pirmavo gana saugiu 6-10 taškų skirtumu, o vilniečiams nė karto nebuvo pavykę išsiveržti į priekį. Vis dėlto mačui baigiantis „Sakalams“ pavyko pasiekti persilaužimą ir išlyginti rezultatą.

Likus žaisti 31 sekundę dvi baudas pataikęs Sinica sugrąžino pusiausvyrą (69:69), o „Nevėžio“ puolėjas Valdas Kaukėnas iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 6 sekundėms suklydo. Sinica dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo dvitaškis, aidint finalinei ketvirto kėlinio sirenai, buvo netaiklus.

Per pratęsimą aikštėje vyko priešingas rungtynėms scenarijus – „Sakalų“ ekipa pirmą kartą per mačą išsiveržė į priekį (72:69, 79:75) ir trapaus pranašumo nebeišleido iki pat mačo pabaigos.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 24, Mindaugas Sakalauskas 14 (13 atk. kam.), Žydrūnas Stankus 12 (7 atk. kam.), Tomas Rinkevičius 11 (7 rez. perd.).

„Sakalai“: Justas Sinica 30, Rolandas Matulis 24 (11 atk. kam.), Nerijus Strazdauskas 8 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (6)
Puiki pergale Sakalams,nors jiem ji jau nieko nelemia,su 9zaidejas Sakalai yrode,kad gali zaisti,ir gerai zaisti.