Nuotr.: Petrochema
Nuotr. Petrochema

Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai pergalė pradėjo draugišką keturių komandų turnyrą Jonavoje. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai turnyro pusfinalyje 69:66 (24:19, 9:12, 18:12, 18:23) palaužė Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą.

Turnyro finale šeštadienį 14 val. jonaviečiai susitiks su Kauno „Žalgirio“ dublerių klubu, kuris pirmose pusfinalio rungtynėse 78:73 įveikė Klaipėdos LCC universiteto krepšininkus.

Jonavos krepšininkai pirmavo po pirmojo kėlinio penkių taškų skirtumu 24:19, tačiau gynyboje atkakliai dirbę molėtų krepšininkai leido šeimininkams per antrąjį kėlinį įmesti tik 9 taškus ir po pirmosios mačo dalies ekipas skyrė trapus skirtumas – 33:31.

Po ilgosios pertraukos atsigavęs Naruševičiaus krepšininkų žaidimas leido susigrąžinti didesnę persvarą, kurios, nepaisant „Ežerūno-Kario“ žaidėjų pastangų ketvirtajame kėlinyje, jonaviečiai nebeišvaistė ir laimėjo susitikimą.

„Petrochema-Dextera“: Lukas Grabauskas 13, Karolis Šarukas 12, Tadas Sebežiovas ir Vytautas Kružikas po 9, Henrikas Vorotnikovas 7.

„Ežerūnas-Karys“: Eimantas Narušis 22.