Po šeštadienio (04.07) rungtynių paaiškėjo trečioji finalinio SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) ketverto dalyvė. „Ventspils“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse 79:72 (28:13, 7:22, 20:16, 24:21) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes minimaliu skirtumu 75:74 laimėjo „Kalev/Cramo“ krepšininkai, tačiau išvykoje estai pralaimėjo 7 taškais bei baigė pasirodymą SEB BBL pirmenybėse.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai buvo įgiję 14 taškų persvarą (28:14), tačiau kėlinį spurtu 21:7 užbaigę estai sugrąžino rungtynėms intrigą.

Po ilgosios pertraukos daugiausiai Traviso Reedo pastangomis svečiai buvo įgiję 6 taškų persvarą (46:40), visgi Latvijos čempionai prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susigrąžino 4 taškų pranašumą (55:51).

34-ąją mačo minutę komandas skyrė tik 4 taškai (61:57), tačiau per likusį rungtynių laiką latviai nebeleido suabejoti savo pranašumu ir iškovojo pergalę.

„Ventspils“: Uvis Helmanis 17 taškų, Aigaras Vitolas 13, Jeličius Koutsopolosas 12, Justinas Love’as 10, Eddie Shannonas ir Pavelas Veselovas po 9.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 30 taškų (12 atk. kam.), Valmo Kriisa 16, Kendrickas Johnsonas 7, Raitas Keerlesas 6.

Kalev krepšininkai verti pagyrimo Šauniai kovesi jie Netikejau tokios aytkaklios kovos,maniau latviai lengviau laimes nors yrgi buvau už estus
2007-04-07
-1
Galejo dar siektiek pasistengti ir Estai butu tureje komanda BBL finaliniame ketverte,gal kitiemet jiem tai pavyks padaryti,ka gali zinot:)