Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Čikagos „Bulls“ ekipos žiniasklaidos dienoje Derrickas Rose‘as stebino žurnalistus vengdamas kalbėti apie savo sveikatą ir sportinę formą bei atskleisdamas, kad tarpsezonio metu daugiausiai galvojo apie pinigus.

27-ąjį gimtadienį netrukus švęsiantis krepšininkas pareiškė, jog jau dabar jis galvoja apie 2017 metus, kai baigsis jo dabartinė sutartis su „Bulls“ klubu.

Daugiau nei 40 milijonų JAV dolerių per ateinančius du sezonus uždirbsiantis įžaidėjas nekantriai laukia NBA krepšininkų algų augimo, kuris nuo ateinančios vasaros vyks dėl naujų lygos susitarimų su televizijos transliuotojais.

„NBA lygoje netrukus suksis labai dideli pinigai. Aš negaliu apie tai negalvoti. Noriu, kad mano šeima turėtų stabilią finansinę padėtį.  Vieną dieną aš turėsiu baigti karjerą, o iki tol noriu užtikrinti savo sūnui gerą ateitį“, – kalbėjo Rose‘as.

Atakų organizatorius tikino, jog nori ir toliau ginti „Bulls“ garbę, tačiau pridūrė, kad jo prioritetas bus pasirašyti pačią pelningiausią įmanomą sutartį.

„Noriu ir toliau savo ateitį sieti su Čikaga, tačiau aš turiu atsižvelgti ir į savo šeimą, kurią privalau aprūpinti. Turiu užtikrinti, kad mano sūnus turės viską, ko jam reikia, todėl sieksiu gauti patį didžiausią įmanomą čekį“, – atviravo naudingiausias 2010-2011 metų NBA sezono krepšininkas.

Kalbėdamas apie savo sportinę formą Rose‘as nedaugžodžiavo ir tikino, kad jis tebėra vienas geriausių lygos žaidėjų.

„Aš gerai žinau, kad esu puikus žaidėjas. Daug žmonių to nesupranta, tačiau tai nesvarbu. Aš žinau, ką sugebu ir puikiai suprantu, kaip reikia žaisti šį žaidimą“, – sakė įžaidėjas.

Per pastaruosius ketverius metus Rose‘as dėl traumų sužaidė tik 100 reguliariojo sezono rungtynių. Praėjusiame sezone atletas per susitikimą vidutiniškai įmesdavo po 17,7 taško ir atlikdavo po 4,9 rezultatyvaus perdavimo.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (25)
Anonimas
Man patiko Rose kol nesuzinoja kad jam nerupi Vilijampoles varguoliai

I HATE YOU. ROSE, I HATE YOU!!!
2015-09-30
-1
Atsakyti
FlamboyantO ko jam ne kalbėti apie dolerius, kai kiekvienam iš žaidėjų tik tas ir rūpi. Tam pačiam lkl'e žaidėjai losia kas sezoną kitose komandose kur kas daugiau pasiūlo. Bet lietuviai buduliai juk mėgsta paskaičiuoti, lyg patys dirbtumete už mažiau ir didesnis atlyginimas jūsų nedomintu. Na uždirbs jis tuos 100 ar 280 mln dolerių, tada atiduos valstybei trečdalį. Tokie žmonės ir namus perkasi pajūryje o nesistato netoli Kretingos ar Šiaulių uz 100.000 eurų. Namo išlaikymui išeina per metus tiek kiek lietuvis gryzes iš susiktos Norvegijos išleidžia statyboms. Mašinų irgi neperka jie 91 1.8 bulkos. Gyvena žmogus viena kartą, nori kad šeima gybentu gerai, yra gal brangių giminių kuriems padeda, geriausių draugu. Tai yra natūralu. Ar jūs buduliai nesijaustumete gerai galėdami artimam užtikrinti kažkokį stabilumą gyvenime? Bet ne, juk jūs vertinate situacija ir nekenciate kitų žmonių gyvenimu nes jūsų pačiu gyvenimas yra sudas.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Taip, visiems pinigai rupi ir nieko cia blogo. Bet protingas zmogus turintis 100 mln doleriu nekalbetu spaudoje VIESAI, kad kaip jam cia su sheima pragyventi, nes juk taip bus sunku baigus karjera teturint 300 mln doleriu. Kam to reikia kalbeti? Tegul sau tyliai masto, kai ateis laikas su agentais ir klubo vadovais suses prie bendro stalo ir susitars. O zurnalistams paklausus apie kontraktus ir pinigus, as vietoje tokiu turtuoliu atsakyciau: "as apie tai negalvoju, tuom rupinasi mano agentas".
2015-09-30
+1
Atsakyti
Jau dabar po visu atlyginimu ir reklaminiu uzsakymu po mokesciu atskaiciavimu turi virs 100 mln turto ir masto "oi kad tik mano sheima nebadautu, kai baigsiu karjera". Slykstu skaityti tokius dalykus. Zmones lietuvoje per menesi uz 300 doleriu pragyvena, o sitie bedavoja, kad 30 mln per mazai... blet kad juos kur afrika nuvaziavus, jog pamatytum, kaip ju gentainiai ten gyvena uz 3 dolerius per menesi. Tada gal liautusi slyksciai kalbeti apie savo skurdzia 30 mln per metus padeti.
2015-09-30
-3
Atsakyti
Oi svajone lik sveika...Už kelių dienų jau 27 bus jam...Dabartinė sutartis baigsis 29 metų, jei iki tol nesuluš dar stebuklas bus. Galiausiai net jei nelūžtų turint tokia traumų istorija, niekas su juo tokio amžiaus nerizikuos, plius metai, žaidimo stilius... Jo kreivė po traumų ir taip nukrito žemym, toliau dar labiau kris su metais. Senojo Rose jau niekada nebebus.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-30
Atsakyti
Anonimas
Rose: "seima seima seima, seima seima pinigai, seima seima seima, seima seima pinigai"

Antraste: "Rose: pinigai, pinigai"
2015-09-29
Atsakyti
O ko jam ne kalbėti apie dolerius, kai kiekvienam iš žaidėjų tik tas ir rūpi. Tam pačiam lkl'e žaidėjai losia kas sezoną kitose komandose kur kas daugiau pasiūlo. Bet lietuviai buduliai juk mėgsta paskaičiuoti, lyg patys dirbtumete už mažiau ir didesnis atlyginimas jūsų nedomintu. Na uždirbs jis tuos 100 ar 280 mln dolerių, tada atiduos valstybei trečdalį. Tokie žmonės ir namus perkasi pajūryje o nesistato netoli Kretingos ar Šiaulių uz 100.000 eurų. Namo išlaikymui išeina per metus tiek kiek lietuvis gryzes iš susiktos Norvegijos išleidžia statyboms. Mašinų irgi neperka jie 91 1.8 bulkos. Gyvena žmogus viena kartą, nori kad šeima gybentu gerai, yra gal brangių giminių kuriems padeda, geriausių draugu. Tai yra natūralu. Ar jūs buduliai nesijaustumete gerai galėdami artimam užtikrinti kažkokį stabilumą gyvenime? Bet ne, juk jūs vertinate situacija ir nekenciate kitų žmonių gyvenimu nes jūsų pačiu gyvenimas yra sudas.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-29
Atsakyti
www
kazkoks grybas , be smegenis , kalba taip lyg uzdirbtu i menesi 300euru.
2015-09-29
+3
Atsakyti
arnas
Duchas tas gasolis cia max nori nors sildo heyo suoleli geda del grifinui

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-29
Atsakyti
Pukis
Pilnam straipsni izminejo adidas sutarti uz 180 mln zaliu pasirase o dar rauda del pinigu.. Ubagas matai Buliam kojas buciuot.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-29
-2
Atsakyti
Tomas
LYING, YOU PEACE OF SHIT :)

Tam jo sūnui ir dar 10-čiai nesantuokinių išlaikyt užteks ir vienų metų jo algos už suolo šildymą. Turbūt nedideliam kaimui užtektų. Bet jo godumas neturi ribų, nori dar nigeris
2015-09-29
-1
Atsakyti
ChipsasPagal mane jis jau ir savo pronūkiam užtikrino gerą ateitį. Verčiau stengtųsi užauginti dorą, protingą žmogų, jei nori, kad ta sūnaus ateitis būtų šviesi. Nes gali aprūpinti financiškai, o sūnelis nueis šunkeliais ir tiek naudos bus iš tų pinigų.


tai kas be ko,kad uzdirbo belekiek...vien is adidas berods buvo 5metu 100mln kontraktas...
2015-09-29
Atsakyti
Joo
Realiai tai jis pasakė tai ką galvoja 99 proc NBA žaidėjų šiais laikais. Pažiūrėkit kaip dabar sudarinėjami kontraktai 1-2 metams visi sudarinėja nes vis kils algos ir stengiasi kuo daugiau išpešt.
2015-09-29
-1
Atsakyti
stumkit ant kobes ir lbj kad anie pinigu vergai ,bet net suluzes 37metu kobe yra geresnis zaidejas uz ta roze ... roze po tu traumu tik inkaras belikes...
2015-09-29
Atsakyti
Ble ble. Taip ir maniau, kad laikas komandoj rimtus pokycius daryt. Su tokiu zaideju poziuriu, tai toli neis komanda. Du sezonus suda pramales, komandai galima sakyt nepadejes, apie pinigus sneka blet. Jabal blet, dabar suprantu del ko galejo atsirast kalbos, kad Butleris nenori zaist su Rose. Pasrode ko sieka is tikruju.
2015-09-29
+1
Atsakyti
lol
Negrai lengvai uzdirba lengvai ir praranda pinigus, simtai buvusiu nba zvaigzdziu db be grasio sedi. Reikia islaikyt visa gimine, visus draugus, desimtis "baby mamas", pasisvaistyt pinigais casino ir striptizo baruose.
2015-09-29
Atsakyti
snarglena
Teisingai kalba zmogus, seis laikais reikia ziuretis saves ir kaip aprupinti seima, visi dabar yra materialistai pasidare, niekam jokios vertybes nerupi. Kaip sakant eini ten kur daugiau moka.
2015-09-29
Atsakyti
Anonimas
zinoma reikes vaikui vila ir garaza pilna ferrariu ir lamborghini nupirkt
2015-09-29
Atsakyti
Pagal mane jis jau ir savo pronūkiam užtikrino gerą ateitį. Verčiau stengtųsi užauginti dorą, protingą žmogų, jei nori, kad ta sūnaus ateitis būtų šviesi. Nes gali aprūpinti financiškai, o sūnelis nueis šunkeliais ir tiek naudos bus iš tų pinigų.
2015-09-29
+1
Atsakyti
djgaffer
Tiesiog NBA atėjo tokie laikai,kai toks vid.žaidėjas kaip Robinas Lopezas gali gauti17 mil.per metus,kur prieš 20m.toks žaidėjas max mil.gautų.Tai aukštešnio kalibro žaidėjai,kaip Rose'as turi pilną teisę galvoti apie 20-24 mil. per metus.Skamba jo žodžiai aišku arogantiškai ir paremti materialiom mintim,bet vėlgi-pati NBA pakėlė tas algas,tai kodėl nepagalvot apie šviesesnę ateitį.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-09-29
-1
Atsakyti
:D :D
P.S. Didysis pergaliu noretojas James pasirase 1 metu kontrakta su Cavs nes kitamet gales daug daugiau uzdirbt :D :D :D Px jam tos pergales ir komanda :D
2015-09-29
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 25

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.