Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

23-iasis „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezonas prasidėjo nelengva Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-0) komandos krepšininkų pergale.

Manto Šerniaus auklėtiniai trečiadienį savo žiūrovų akivaizdoje 83:71 (19:22, 18:15, 24:18, 22:16) tik atkaklios kovos palaužė Utenos „Juventus“ (0-1) klubą.

Pasvaliečiai į priekį šovė trečiajame ketvirtyje, kada surengė spurtą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (48:37), tačiau jos išsaugoti nesugebėjo.

Ramone  Moore
PTS 13 | REB 4 | AS 6 | ST 1
„Juventus“ žaidėjai į tai atsakė laimėta atkarpa 7:1 bei ketvirtojo kėlinio pradžioje pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (62:63).

Ketvirtojo kėlinio viduryje abi komandos krito į duobes ir apie pusantros minutės nei vieni nesugebėjo pelnyti taškų.

Šį prakeiksmą greičiau įveikė aikštės šeimininkai, kurie po septynių taškų iš eilės vėl atitrūko ir prasidėjus priešpaskutinei minutei susigrąžino dviženklį pranašumą (80:69).

Po šitos sėkmingos „Pieno žvaigždžių“ atkarpos uteniškiams atsitiesti nebepavyko ir finalinė sirena skelbė Šerniaus kariaunos pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 14, Ramone'as Moore'as 13 (6 rez. perd.), Giedrius Staniulis 11 (12 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 11, Laurynas Samėnas 8, Dennisas Mavinas 8.

„Juventus“: Chavaughas Lewisas 15, Arminas Urbutis 12 (8 atk. kam.), Rolandas Alijevas 11, Martynas Linkevičius 9 (8 atk. kam.), Egidijus Dimša 8, Spenceris Butterfieldas 8.

Ans
Taigi aš buvau, du kartus iš kelio galvon Skučui trenkė.
2015-09-30
+1
br
Gan įdomios varžybos. Bet Dimša tai negražiai pasielgė, aiškiai matėsi iš kelio per galvą specialiai.
2015-09-30
Potencialo yra,abi ekipos vertos viena kitos.Ačiū už pergale ir sėkmės Kėdainiuose.
2015-09-30
Juvei tiesiog pritrūko jėgų rungtynių pabaigoje.3kėl.apylygiai žaidė,bet gale galiausiai paduso.Kai bus pilnos sudėties,tada bus rimtas vidutiniokas lygoje.

--
2015-09-30
Pagaidino velnius
2015-09-30
-1
pasvalis
Aciu uz pergale! ir be isdaviku KAIRY,KISELI laimesim!!!
2015-09-30
sireika 0 treneris geriausi laikai senai istorijoje tik jam ir treniruot siauraakius japonus

--
2015-09-30
-2
Pirmi 2 kėliniai tai nlb patiko, dėl to toliau nežiūrėjau (truputi gailiuosi). Na juventusas kaip 8 tai tikrai neblogai atrodė, ypač lewisas. Labai staigus, greitas, gerai žaidžia gynyboje, tik vat su pataikymu tai nekas. Šiek tiek priminė leslei, kai jis šiauliuose dar lošė.