Ketvirtą iš eilės nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacioje (NBA) patyrė Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“, išvykoje po pratęsimo 114:120 (24:22, 27:30, 27:28, 26:24, 10:16) nusileidusi Naujojo Džersio „Nets“.

Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo Vince‘as Carteris ir Jasonas Kiddas. Jie abu atliko trigubus dublius ir tapo pirmaisiais komandos draugais po Michaelo Jordano ir Scottie Pippeno atlikusiais po trigubą dublį vienose rungtynėse. Legendinis „Bulls“ duetas tai buvo padaręs 1989 metais.

Carteris šiame mače pelnė 46 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis pelnė pirmus 17 „Nets“ komandos taškus šioje dvikovoje. Tuo tarpu Kiddas atliko 18 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 16 kamuolių ir pelnė 10 taškų.

Jiems neblogai talkino Richardas Jeffersonas, pelnęs 27 taškus ir pakartojęs sezono rezultatyvumo rekordą. „Nets“ šioje dvikovoje pataikė 17 tritaškių ir pasiekė komandos rekordą,  o ši pergalė neleido „Wizards“ užsitikrinti vietos atkrintamosiose varžybose.

Vašingtono ekipos puolėjas Antawnas Jamisonas pataikė tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje ir išplėšė pratęsimą, tačiau per papildomų penkių minučių atkarpą „Nets“ nė karto neatsilikinėjo ir šventė pergalę.

„Wizards“ šiame mače turėjo verstis be dviejų pagrindinių savo žaidėjų – Gilberto Arenaso ir Carono Butlerio, kurie, patyrę rimtas traumas, artimiausiu metu nerungtyniaus.

„Wizards“ puolėjas Songaila rungtyniavo 37 minutes ir pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nets“: Vince‘as Carteris 46 taškai (16 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų), Richardas Jeffersonas 27, Mikki Moore‘as 17, Jasonas Kiddas 10 (18 rez. perd., 16. atk. kam.).

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 37 (11 atk. kam.), Jarvisas Hayesas 29, DeShawnas Stevensonas 13, Darius Songaila 12.