Allenas Iversonas vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 17 taškų, o Denverio „Nuggets“ šventė pergalę. „Nuggets“ išvykoje 96:93 (26:31, 23:21, 17:22, 30:19) palaužė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Antrojo kėlinio viduryje „Clippers“ neteko Timo Thomaso, kuris likus žaisti beveik 6 minutes iki antrojo kėlinio pabaigos patyrė rankos traumą ir į aikštę daugiau nebegrįžo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tris taškus pelnęs Quintonas Rossas padidino „Clippers“ pranašumą iki 10 taškų (77:67), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi Iversonas. Gynėjas pelnė 9 taškus bei iniciavo „Nuggets“ spurtą 18:8, po kurio rezultatas tapo lygus – 85:85.

Likus žaisti beveik 16 sekundžių Linas Kleiza pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (94:93). Netrukus Iversonas perėmė kamuolį iš Corey Maggette ir sumetęs abi baudas įtvirtino „Nuggets“ pergalę.

Denverio krepšininkai, sužaidę 76 mačus ir iškovoję 40 pergalių, Vakarų konferencijoje užima šeštąją vietą, tačiau ja dalijasi su Los Andželo „Lakers“ ekipa, kuri turi tiek pat pergalių bei pralaimėjimų.

Kleiza per 21 aikštėje praleistą minutę pelnė 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 34 taškai, Carmelo Anthony 23, Nene 11, Steve’as Blake’as 10 (9 atk. kam.), Eduardo Najera 9.

„Clippers“: Corey Maggete 24 taškai, Eltonas Brandas 22 (13 atk. kam.), Cuttino Mobley 13, Chrisas Kamanas 12 (10 atk. kam.), Jasonas Hartas 10 (7 rez. perd.).

Tasku nedaug,bet kokiu momentu jis tuos taskus surinko :) maladec Linas
2007-04-09
+1
blecha reikia Kleizai stabilumo ...
2007-04-09
2007-04-09
Magnum>> taip taip ir tas vienintelis pataikytas metimas nuzude Clippers..Taip ir sakiau,kai praeita savaite Kleiza mete lemema metima pries Pistons ir nepataike,kad jis mes dar ne viena lemema metima ir tikrai pataikys,taip ir atsitiko :)
2007-04-08
-1
Gan keista, kad lemiamas metimas buvo skirtas Kleizai, nes jau buvo prametes visus 4 tritaskius pries tai
2007-04-08
+2
Jun1or>> a ,nu tai vadinasi pasinaudojo ta salyga +1
2007-04-08
+2
Visi tik sakot ,kad "Mazhai tashku" -shikt ant tu tashku - i pataikyma kraupu zhiuret - buciuoju Karlui subine ,kad vis leidzhia Kleiziui reikshtis :DDD
2007-04-08
+4
mažokai taškų norėtusi iš Lino truputi daugiau pelnamų taškų, tačiau gerai atidirbo gynyboje.
2007-04-08
-1
Prieš šį sezoną Nuggets pratęsė sutartį su Kleiza. Jis žais Denveryje iki 2007-2008 metų sezono pabaigos.
2007-04-08
+4
Joa,dabar svarbiausiai,kad Nuggets laimi.Jiems dabar reikia kuo aukstesnes vietos,tada gal gaus playoffu pirmam rate su Jazz zaist,nes jei ne,tai realiausias porininkas butu Spurs,o tai jau nelabai gerai..Noriu,kad siemet Nuggets ir Kleiza eitu toli.
Tik va idomu,Kleiza po draftu pasirase su Nuggets kontrakta 2+1,tai antras sezonas jau baigiasi..kazin ar pasiulys jam pratest sutarti ilgiasnem laikui,ar paleis..
2007-04-08
-1
svarbu padejo komandai,laimeti,juk taskai nevisada buna svarbus,jei komanda pralaimi
2007-04-08
Na gerai kad Nugets iveike vienus pagrindiniu Wariors konkurentu i playoffus, tikiusi kad GSW po ilgos pertraukos sugebes prasibrauti i juos:)