Nuotr.: BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas

Pergalingai oficialų krepšinio sezoną pradėjo Kauno „Žalgiris“ (1-0), kuris „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse išvykoje 78:64 (25:19, 22:19, 18:13, 13:13) įveikė „Šiaulių“ ekipą (0-1).

Rungtynių pradžioje puikiai rungtyniavo Gintaras Leonavičius, o jo vedama „Šiaulių“ ekipa pirmavo 11:4. Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Žalgiris“ po Manto Kalniečio taiklių baudos metimų ir Edgaro Ulanovo tritaškio pirmą kartą išsiveržė į priekį (22:19). Per likusį mačo laiką „Šiauliai“ persverti rezultato nebesugebėjo.

Antrajame kėlinyje po Iano Vougiouko taškų „Žalgiris“ įgijo dviženklę persvarą (38:28). Panašus skirtumas komandas skyrė ir po dviejų kėlinių, kai kauniečiai pirmavo 47:38.

Mantas  Kalnietis
PTS 10 | REB 3 | AS 7 | ST 1
Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ sumažino deficitą iki 4 taškų (45:49), tačiau tuomet žalgiriečiai laimėjo atkarpą 16:6 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 14 taškų persvarą (65:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Assemas Marei'us pelnė 6 taškus ir šiauliečiai sumažino deficitą iki 61:67. Visgi tuomet Siimas-Sanderis Venė pelnė 4 taškus, tiek pat pridėjo Hanlanas ir „Žalgiris“ užtikrintai laimėjo rungtynes.

„Žalgiris“ varžovus pranoko tiek pagal dvitaškių taiklumą (64 proc. prieš 48 proc.), tiek pagal tritaškių pataikymo procentą (38 proc. prieš 24 proc.), tiek ir pagal atkovotus kamuolius (34 prieš 24).

Pirmoje rungtynių pusėje puikiai rungtyniavo „Šiaulių“ gynėjas Gintaras Leonavičius, kuris surinko 18 taškų. Tiesa, antroje mačo pusėje krepšininkas pelnė tik tris taškus.

Šiame mače nežaidė „Žalgirio“ krepšininkas Martynas Pocius, kuris draugiškose rungtynėse su Maskvos srities „Chimki“ susitrenkė šoną.

„Šiauliai“: Gintaras Leonavičius 21, Dave’as Dudzinskis ir Assemas Marei'us (8 atk. kam.) po 12, Artūras Jomantas 8, Paulius Dambrauskas 7.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 15 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Siimas-Sanderis Venė 13, Olivier Hanlanas 12, Mantas Kalnietis 10 (7 rez. perd.), Renaldas Seibutis 9.

+3
arturas97ryto ir zal pwjegumo niekada negalima spresti is rungtyniu su lkl komandom,tikras pajegumas bus eurolygoj/eurocup ir tarpusavyj+galbut iskaitant neptunoziurejau vakar ryto rungtynnes tai visiskai be motyvacijos suzaide,toks ispudis kad kazkieni verciami per jega

O Zalgiris tai zinok is visu jegu zaide, kaip eurolygos finale draskesi.... Cia jau komandos akivaizdus silpnumas yra jei nesugeba nusiteikt rungtynems ir per jega turi laimet, pats pasakai kad rytas silpnas.. Žalgiris tai norsi r nesistebgė bet ir negimdė taškų o žaidė atsipalaidave ir viskas gavosi lengvai.
2015-10-02
+1

Koki pajeguma kibire :DDD va Kurtinaicio zodziai - Pasakysiu atvirai – Europos taurė ir Eurolyga yra visai skirtingo kalibro turnyrai. Perėjimas iš vieno turnyro į kitą nėra lengvas. Čia turbūt reikėtų nulenkti galvą prieš Joną Kazlauską, kuriam turbūt vieninteliam pavyko iššauti ir su Kauno „Žalgiriu“ dvejus metus paeiliui triumfuoti tiek viename, tiek kitame turnyre. Tačiau tai yra vienetinis atvejis.
2015-10-02
-3
ryto ir zal pwjegumo niekada negalima spresti is rungtyniu su lkl komandom,tikras pajegumas bus eurolygoj/eurocup ir tarpusavyj+galbut iskaitant neptuno

ziurejau vakar ryto rungtynnes tai visiskai be motyvacijos suzaide,toks ispudis kad kazkieni verciami per jega
2015-10-02
-1
DzekesasN

Gal tu nebekomentuok gyvenime..Niekad..
2015-10-02
DzekesasNėra kuo pernelyg džiaugtis, tai tik sezono pradžioj buksuojantys Šiauliai. Aišku dar abi komandos toli nuo optimalios formos, bet Šiauliai turi daugiau vietų kur gali pasitempti. Manau sezono eigoj jie bent kartą ar visus du tikrai įveiks Žalgirį. Leonavičius matosi turi lyderių savybių, nebijo imtis iniciatyvos, tik gaila jog antroj rungtynių pusej pristojo, nebepataikė sau budingų metimų, bet pirmoj rungtynių pusėj tai buvo žveris, tyčiojosi iš Žalgirio gynybos, "laužė čiurnas" jį dengusiems žaidejams ne kartą ir ne du. Hanlahas tai matosi toks individualistas, per minutes pertraukeles kažkur varnas gaudo, aiškiai ignoruoja Krapiką, manau įtampa tarp šių veikėjų tik auga.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Sitas tai man patiko. Straipsnio komentaras TOP 1 :) "laužė čiurnas" :D:D:D:D:D cia sau paciam ar kaip?
2015-10-02

--
2015-10-02
-1
Butu geras sezonas ,jeigu uz pagrindinio trenerio vairo sedetu Jasikevicius.

Krapas viska susiks.
2015-10-01
xxx po varzybu nematau skirtumo abi komandos laimejo panasiai......... mane tik nustebimo Prienu Vytautas Lietkabelis stiprokas Vasylius ryskiai ne formoj buvo
2015-10-01
Na rungtynes buvo idomios Zalgiris bande ivairius variantus ... vieni pavyko kiti ne.... o Siauliams reikia surast kal lyderio pareigas turi perimt pvz: Leonaviciui sekesi pirmus du kelinius per likusius du niekas taip nerinko tasku pavyzdziui net du alejo rink
2015-10-01
Smagu žiūrėt į Hanlana, ziauriai greitas, puikus driblingas, gerai susikuria progas metimams ir svarbiausia žaidžia komandai.

--
2015-10-01
-1
nematau jokios skyles SF pozicijoj, Venei sansas pilnai atsiskleisti, stebejau ji dar EC tai labai gera ispudi paliko, kaip ir siandiena SF - Vene, Ulanovas , Lipkevicius(is bedos)
2015-10-01
Panašu, kad Dave’as Dudzinski bus netikėtas šio sezono Šiaulių atradimas, šįvakar akivaizdžiai pranoko tiesioginį savo oponentą Paulių Jankūną.

Apskritai Dudzinski su Assem'u Marei sudaro neblogą Šiaulių priekinės linijos tandemą, abu neblogai ginasi ir kovoja dėl kamuolių.
2015-10-01
Idomu delko pocius nezaidzia ,gal kokia traumele ar kas ??
2015-10-01
-1
Broko nemazai, bet dar tik pirmos rungtynes. Dziugina Motumas su Hanlan, tikrai gerai atrodo, o Vujukas dar isaus manau.