Dar vieną pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji išvykoje 86:77 (12:32, 25:21, 21:11, 28:12) nugalėjo Trierų TBB krepšininkus.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 22 minutes pelnė 16 taškų (2/5 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 6 aikštėje praleistas minutes pelnė 4 taškus (1/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

Brėmerhafeno krepšininkai, iškovoję 18 pergalių ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (2)
Danielius anksciau buvo laikomas vienu perspektyviausiu Lietuvos krepsininkas, bet trauma patirta studijuojant JAV stipriai pakenke jo karjerai. Vokietijos cempionatas yra gana pajegus, jame rungtyniauja daug legionieriu, tad daugelio komandu lygis yra panasus, tad nieko keista, kad Sakalausko ekipai sekasi prasciau nei praejusi sezona