DeAndre Jordanas ir Jameeras Nelsonas kovoja dėl kamuolio Nuotr.: AFP – Scanpix
DeAndre Jordan baigia ataką dėjimu Nuotr.: AFP – Scanpix
Paulas Pierce'as debiutavo Los Andžele Nuotr.: AFP – Scanpix

Los Andžele pirmąsias NBA ikisezonines rungtynes sužaidė vietos „Clippers“ ir Denverio „Nuggets“ ekipos. 103:96 (22:17, 34:25, 28:23, 19:31) pergalę šventė šeimininkai.

Pamatus pergalei Doco Riverso auklėtiniai padėjo pirmojoje susitikimo pusėje.  Jos metu dominavusio DeAndre Jordano dėka „Clippers“ susikrovė dviženklę persvarą – 56:42.

Po ilgosios pertraukos Los Andželo klubo pranašumas toliau augo ir trečiojo kėlinio viduryje tapo triuškinančiu – 68:48.

Lemiamame ketvirtyje „Nuggets“ spurtavo 12:0 ir prisivijo varžovus 81:86, o netrukus atsilikinėjo jau tik 96:99, tačiau pilnai išlyginti ar persverti rezultato nebespėjo.

Paskutinėmis minutėmis vykstant kovai taškas į tašką sėkmė lydėjo „Clippers“ krepšininkus, kurie išsaugojo per pirmuosius tris kėlinius susikrautą persvarą ir iškovojo pergalę.

„Clippers“: DeAndre Jordanas 15 (12 atk. kam.), Joshas Smithas 13, Chrisas Paulas 12 (9 rez. perd.), Blake‘as Griffinas 11, Austinas Riversas 10.

„Nuggets“: Joffrey Lauvergne‘as 16 (11 atk. kam.), Emmanuelis Mudiay ir Nikola Jokičius po 14, Willas Bartonas 12 (13 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (13)
geras tas video, smithas gi yra ir stephensonas
2015-10-03
...
tau jau net siuntimas nebepades...
2015-10-03
Visiems išrašau siuntimą pas gydytoją persišviesti galvos kas daro rimtas išvadas iš PIRMŲ (!) DRAUGIŠKŲ (!) varžybų.