Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa. Ji išvykoje 82:87 (17:29, 24:15, 17:20, 23:24) pralaimėjo Detroito „Pistons“ krepšininkams.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos abi baudas pataikęs LeBronas Jamesas išlygino rezultatą (82:82), tačiau netrukus du taškus pelnė Chauncey Billupsas, o dar kitoje atakoje Antonio McDyessas dėjimu iš viršaus padidino „Pistons“ pranašumą iki 4 taškų (86:82).

Iki mačo pabaigos likus žaisti 37 sekundes Jamesas turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau abi jo mestos baudos skriejo pro šalį, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs McDyessas įtvirtino „Pistons“ pergalę.

Detroito krepšininkai, iškovoję 49 pergales ir patyrę 27 pralaimėjimus, Rytų konferencijoje užima pirmąją vietą. Tuo tarpu „Cavaliers“ ekipa, turinti 46 pergales ir 32 nesėkmes, nukrito į trečiąją Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vietą. Į antrąją poziciją pakilo Čikagos „Bulls“ klubas.

Šiose rungtynėse Ilgauskas per 36 aikštėje praleistas minutes pelnė 15 taškų (7/13 dvitaškių, 1/2 baudų) ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 21 taškas, Antonio McDyessas 18 (13 atk. kam.), Chauncey Billupsas 14 (12 atk. kam.), Tayshaunas Prince’as 12, Chrisas Webberis 11 (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 20 taškų, Žydrūnas Ilgauskas 15, Aleksandras Pavlovičius 14, Larry Hughesas 12, Drewas Goodenas 10 (12 atk. kam.).

maladec ilgauskas taip ir toliau
2007-04-09
nu nezinau vien lebrono sekmingo zaidimo neuztenka reikia ir kitu zaideju pagalbos
2007-04-09
-1
Ilgauskas gerai,beveik kaip visada.O Lebronas juk visada neistemps komandos,juk nevisagalis yra,visi prameta.Man patinka A.Pavlovic kaikada suziba,talentingas.taip pat serbu ateitis.
2007-04-09
na ka teks ,matyt,zaisti pries 'heat' ,,, sunki kova nusimato...
2007-04-08
+1
pritariu snorobankui - komandos lyderis mazu maziausiai privalo svarbiausiomis akimirkomis imest baudas
2007-04-08
+3
visgi james dar negali patikimai mest baudu lemiamais epizodais. o jau laikas sia beda 100% istaisyt. per daznai taip nutinka.
ar mcdyss ir per praeitas rungtynes pries cavs labai gerai sulose. jo nesustabde visiskai. ilgas tai padoriai.visko po truputi pasirinko.