Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“, kuri išvykoje 110:105 (36:28, 31:25, 22:22, 21:30) įveikė Indianos „Pacers“.

Pergalę „Pelicans“ komandai lėmė sėkmingiau sužaista pirmoji rungtynių pusė, po kurios Naujojo Orleano klubas turėjo 14 taškų persvarą (67:53).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir prieš paskutinį ketvirtį ekipas skyrė tie patys 14 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje daugiausiai praleido komandų atsarginiai žaidėjai, todėl „Pacers“ įpusėjus kėliniui sugebėjo sumažinti deficitą (91:96), tačiau geriau mačo pabaigą sužaidę „Pelicans“ šventę pergalę 110:105.

Nugalėtojams Anthony Davisas vos per 16 minučių surinko 18 taškų (8/17 dvit.) ir sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

„Pacers“: Paulas George'as 18 (5 atk. kam.), George Hillas 11, Solomonas Hillas, Jordanas Hillas ir Glennas Robinsonas po 10.

„Pelicans“: Anthony Davisas 18 (8 atk. kam.), Erickas Gordonas ir Luke‘as Babbittas po 16, Norrisas Cole‘as (5 atk. kam.) ir Chrisas Douglasas-Robertsas po 10.