Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jeremy Lino, Nicolo Batumo ir Jeremy Lambo vedama Šarlotės „Hornets“ pergalingai pradėjo pasiruošimą NBA sezonui. Ji svečiuose 106:100 (24:29, 24:22, 37:25, 21:24) nugalėjo Orlando „Magic“ ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau sekėsi „Magic“ komandai. Ji po pirmojo ketvirčio pirmavo 29:24, o antrąjį kėlinį pradėjo atkarpa 6:0 bei išsiveržė į priekį dviženkle persvara (35:24). Visgi iki kėlinio pabaigos „Hornets“ sumažino atsilikimą (48:51).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje pasikeitė. Iniciatyvą į savo rankas perėme „Hornets“, kuri įpusėjus trečiam kėliniui jau pirmavo dviženkliu skirtumu (70:60).

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei „Magic“ galop pavijo varžovus (100:103), tačiau daugiau taškų pelnyti nesugebėjo.

Nugalėtojus į pergalę vedė komandos naujokai Linas, Lambas ir Batumas. Pirmasis per 25 minutes surinko 17 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tuo metu Lambas pelnė 16 taškų bei sugriebė 4 kamuolius.

Į komandą persikėlęs Batumas surinko 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose debiutavo iš „Barcelona“ klubo į NBA persikėlęs Mario Hezonja. Kroatas per 10 minučių surinko 9 taškus (4/6 metimai).

„Magic“: Andrew Nicholsonas 23, Victoras Oladipo 16, Jasonas Smithas 10, Tobiasas Harrisas ir Mario Hezonja po 9.

„Hornets“: „Hornets“: Jeremy Linas 17, Jeremy Lambas 16, Nicolas Batumas 14, Kemba Walkeris 13, Cody Zelleris 10.