Nuotr. USA Today – Scanpix

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, o jo Toronto „Raptors“ pergalingai pradėjo NBA ikisezoninių rungtynių maratoną.

Lietuvio atstovaujama Kanados komanda Vankuveryje 93:73 (24:16. 16:18, 37:28, 16:11) nugalėjo Los Andželo „Clippers“.

Valančiūnas per 22 minutes pelnė 10 taškų (4/10 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus, 3 sykius prasižengė ir 5 kartus suklydo.

Aukštaūgis iš Lietuvos dar iki ilgosios pertraukos atkovojo 10 kamuolių, o antroje mačo dalyje beveik nežaidė.

Toronto komandą į pergalę vedė akivaizdžiai sulieknėjęs Kyle'as Lowry. Gynėjas per 22 minutes surinko 26 taškus, pataikydamas 7 metimus iš 10 ir 11 baudų iš 12.

Vankuveris yra įprasta „Raptors“ stotelė NBA ikisezoninėse rungtynėse. Iki 2001 metų šiame mieste buvo NBA komanda „Grizzlies“, kuri tada persikėlė į Memfį.

„Tai – nuostabus miestas, – apie Vankuverį atsiliepė „Clippers“ strategas Docas Riversas. – Šio miesto tikrai pasiilgstu. Kartu su Sietlu jis nusipelno NBA komandos.“

Prieš oficialų startą „Raptors“ Kanadoje sužais dar trejas draugiškas rungtynes – Monrealyje, Otavoje ir Vinipege.

Artimiausia Toronto komandos dvikova jau artėjančią naktį vyks San Chosė mieste, kur ji kausis su čempionais, „Golden State Warriors“ krepšininkais. Tuo metu „Clippers“ dabar išvyks į Kiniją, kur sekmadienį pradės dvejų rungtynių seriją su Šarlotės „Hornets“.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 26, Luisas Scola 13, DeMaras DeRozanas 11, Jonas Valančiūnas 10 (12 atk. kam.).

„Clippers“: J.J. Redickas 15, Blake'as Grifinas 14, DeAndre Jordanas 8 (10 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

Jordano blokas Valančiūnui:

Atrinkti (0) Visi (8)
Susidejo makauleje tokia tai mintis: "Valanciunas gynyboje kaip Javtokas puolime".

Ar labai durnai gavosi???
2015-10-05
KASIOBOLAS

krepsinio idomybes kokiu dar neregejot kitur !!
2015-10-05
4/10 taiklumas.. Kaip aukštaūgiui tai prastokas.
2015-10-05
+2
na valanicunui cia ne pries europos grybus centrus zaisti...NBA cia profesionalai zaidzia,o ne megejai kaip europos cempionate
2015-10-05
-1
lalala
Kad ir gavo stogą, tačiau judesiukas tikrai neblogas buvo. Taip besisukantį JV ir norisi matyti.
2015-10-05
Adomas
Ok, Lowris parodė kad gali taskus daryt, tegu kitose rungtynese rodo kaip assistus dalint reikia, nes su jais Raptors tai labai jau skurdziai atrode