Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pergale Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninių rungtynių ciklą pradėjo Sakramento „Kings“ krepšininkai, kurie per pratęsimą 109:105 (18:24, 23:32, 27:26, 29:15, 12:8) palaužė Portlando „Trail Blazers“ komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus vienai minutei, Marco Belinelli taikliu tritaškiu išvedė „Kings“ į priekį (96:95). Neilgai trukus, italas pridėjo ir baudos metimą, tačiau svečiai dvitaškiu išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 97:97.

Pratęsime tęsėsi ir Belinelli šou. Gynėjas pelnė 10 iš visų 12 komandos taškų ir atvedė savo ekipą į pergalę.

Vasarą į Sakramento klubą persikėlęs italas aikštelėje pasirodė nuo atsarginių suolelio, rungtyniavo 34 minutes, pelnė 32 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Marco Belinelli 32, DeMarcusas Cousinsas 22, Darrenas Collisonas 21, Kostas Koufos 12.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 17, Meyersas Leonardas ir Maurice'as Harklessas po 14, Noah Vonleh (11 atk. kam.) ir Allenas Crabbe'as po 12.