Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pirmąją pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė Paulo George‘o vedama Indianos „Pacers“, kuri išvykoje 115:113 (34:28, 25:24, 26:39, 30:21) įveikė Detroito „Pistons“.

Iki mačo pabaigos likus keturioms minutėms rezultatas dar buvo lygus (102:102), tačiau Glennas Robinsonas surinko 5 taškus, vėliau dvitaškį ir 6 baudas pridėjo Joe Youngas bei „Pacers“ šventė pergalę 115:112.

Rungtynės nesėkmingai baigėsi „Pacers“ gynėjui George‘ui Hillui, kuris antrojo kėlinio pabaigoje nesėkmingai nusileido ant parketo ir buvo priverstas palikti aikštelę.

Nugalėtojus į priekį vedė George‘as, kuris vien per pirmąjį kėlinį pataikė 4 tritaškius bei surinko 20 taškų. Iš viso mače puolėjas per 24 minutes pelnė 32 taškus (5/8 dvit., 5/9 trit., 7/8 baudos), atkovojo du kamuolius ir perėmė vieną kamuolį.

„Pistons“: Stanley Johnsonas 26 (4 rez. perd., 6 kl.), Kentavious Caldwellas-Pope‘as 22 (6/7 tritaškiai, 4 rez. perd.), Andre Drummondas 16 (9 atk. kam.), Marcusas Morrisas 8 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Paulas George‘as 32, Joe Youngas 18, Glennas Robinsonas 13 (5 atk. kam.), Monte Ellisas 10.