Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Draugiškose rungtynėse pralaimėjimą patyrė Milano „Emporio Armani“, kuri Italijoje 91:124 (20:34, 24:27, 27:38, 20:25) nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.

„Celtics“ rungtynėse dominavo nuo pat mačo pradžios, o pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo 15 taškų pranašumą (34:19). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė , o į rūbinę „Celtics“ žaidėjai išėjo pirmaudami 61:44.

Trečiajame kėlinyje ir vėl itin rezultatyviai rungtyniavo NBA komanda. Ji per kėlinį pelnė 38 taškus, o prieš paskutinį ketvirtį jau beveik buvo pasiekusi triženklę taškų sumą (99:71).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, po kurio Bostono klubas šventė užtikrintą pergalę.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 18 (7/7 baud.), Avery Bradley (4/4 trit.) ir Jaredas Sullingeris 14, Davidas Lee 13 (7 atk. kam.), Marcusas Smartas 11 (6 rez. perd.).

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 19 (8/12 dvit., 1/8 trit., 5 kl.), Charlesas Jenkinsas 14, Robie Hummelas 12 (7 atk. kam.), Stanko Baračas 9.