Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Nuo pirmos iki paskutinės minutės pirmavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (3-0) pratęsė pergalių seriją „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse. Marcelo Nicola auklėtiniai Pasvalyje 89:71 (27:12, 24:23, 17:20, 21:16) nugalėjo „Pieno žvaigždes“ (2-1).

Adas Juškevičius per pirmą kėlinį pelnė visus 11 savo taškų ir vienas pats beveik prilygo visai „Pieno žvaigždžių“ komandai, kuri per pirmą ketvirtį surinko 12 taškų.

Vilniečiai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo dviženkle persvara (18:8), o prasidėjus antram kėliniui turėjo jau 20 taškų pranašumą (34:14).

„Pieno žvaigždės“ nesudėjo ginklų ir po ketvirto Laurymo Samėno tritaškio priartėjo iki 43:55. Ketvirto kėlinio pradžioje pasvaliečiai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (50:70), tačiau labiau priartėti per likusias rungtynes jiems nepavyko.

Gediminas Orelikas tada pelnė 5 taškus paeiliui, Julius Jucikas pridėjo 3 ir „Lietuvos rytas“ įtvirtino pranašumą (78:61).

Pasvališkiams tai buvo pirma nesėkmė šį sezoną.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje debiutavęs ilgametis „Lietuvos ryto“ žaidėjas Stepas Babrauskas aikštėje praleido 31 minutę ir per jas pelnė 5 taškus bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 21 (6/9 trit.), Ramone'as Moore'as 14, Giedrius Staniulis 9.

„Lietuvos rytas“: Kšištofas Lavrinovičius 15, Julius Jucikas 14, Rokas Giedraitis 13, Adas Juškevičius 11 (4 rez. perd., 4 atk. kam.).

Vaizdo reportažas:

Giedraičio metimas paskutinę kėlinio sekundę:

Atrinkti (0) Visi (18)
O statistikos negali Basketnews įkelt?
2015-10-09
-1
O tai galit vis dėl to įdėti Rungtunių vaizdo reportažą??
2015-10-09
+2
arturas97jis irode savo verte garasto taurej kai jo reikejo tiek su neptunu tiek su chimkais, ir tapo mvp, o kai po 1kel rytas vos ne 20tsk laimi tai nera prasmes draskytissis yra vienas geriausiu visu laiku ryto izaideju

pagal tave, tokie kaip eidsonas, ericas elliotas ar net tas pats rice nieko verti? jei kazkoks vyrukas, apie kuri niekas nebuvo girdeje, nieko nepadaro ir yra geriausias? ;D noreciau tau primint, kad zalgiryje lose toks willie deane - draugiskose buvo lyderis, mvp kaip ir sitas, o normaliose pamirso kaip zaist ir buvo isspirtas ;) draugiskos, idiote, nieko nereiskia :D
2015-10-09
-2

Aha, jau irode. Uztenko laimeti draugiska turnyra kaip kazkoks argentinietis jau paskelbtas geriausiu visu laiku vainausku klounados izaideju:DD
2015-10-08
-4
MalderisLatrovito kaip visada stabilus, is 10 rungtyniu 1 geros, 9 apgailetinos :D juokins europa rytas su tokiu kyderiu

sis yra vienas geriausiu visu laiku ryto izaideju
2015-10-08
-1
2015-10-08
-1
Gia, ten ta Pasvali su masina per kelias minutes galima isvazinet o apie koki tu cia atstuma nuo arenos sneki?

--
2015-10-08
-2
DReifZRodo jum per delfi tv?

Rodo :):):):):)::):):):)):)::)):):):):):):):):):))::::):))):):):)):::):):)::):)
2015-10-08
Geras zaidejas Steponas tikrai.
2015-10-08
-2
Silpnas tas D.Mavin. Manau jis, kaip rašė, iškris iš komandos. Greičio turi, noro - atrodo irgi, tačiau labai jau savanaudiškas ir begalvis
2015-10-08
+3
sdf
Poltergeistasvisai neįdomu . likau švelniai tariant sukrėsto kaip grubiai žaidžia stiopa. keliose vietose galima buvo skirt nesportinę .--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

piktas matyt kad i rita nepaeme
2015-10-08
visai neįdomu . likau švelniai tariant sukrėsto kaip grubiai žaidžia stiopa. keliose vietose galima buvo skirt nesportinę .

--
2015-10-08
-3
Uztikrintai..
2015-10-08
-1
Gia_soublin aš nesuprantu - kas per laikas rungtynėms 18 val.???Lempa visiška. Jau tiems kas dirba iki 17 val ofisinį darbą, jau net tiems nepavėluot į tokias rungtynes problematiška, ypač jei ofisas toliau nuo arenos, o ką šnekėt apie tuos kurie dirba iki 17.30 ar 18 val?Sprendimai idiotiški ir jie dar stebisi, kad į rungtynes žiūrovai nesirenka... Man tik klausimas čia kieno prikolas ar LKL ar LR. Kažkaip toks jausmas, kad LR.

Nori pasakyt Rytas sprendžia Žvaigždžių rungtynių laiką?