Svarbią ir įspūdingą pergalę pasiekė „Golden State Warriors“ krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus ekipa namie 126:102 (26:27, 37:20, 36:28, 27) sutriuškino Jutos „Jazz“ klubą.

„Jazz“ krepšininkai Oklendo ekipai priešinosi pirmąjį ketvirtį bei antrojo pradžioje. Vėliau „Wariors“ atkarpą laimėjo net 25:6 ir ilsėtis išėjo turėdami saugų 16 taškų atstumą (63:47).

Po didžiosios pertraukos Dono Nelsono vadovaujama ekipa vėl puikiai puolė, tuo tarpu „Jazz“ niekaip nepavykdavo apsiginti nuo greitų varžovų atakų. Per ketvirtąjį kėlinį „Warriors“, vedami Stepheno Jacksono, įgijo rekordinį 32 taškų pranašumą (111:79).

Oklendo klubas, turėdamas tokią persvarą, kiek sumažino rungtynių tempą, todėl „Jazz“ krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti savo deficitą.

Būtent tuomet, kada „Warriors“ per paskutinį ketvirtį įgijo didžiulį pranašumą ir rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonės, aikštėje pasirodė Jasikevičius. Lietuvis per 7 minutes taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 1 sykį suklydo.

„Warriors“ po šios pergalės Vakarų konferencijoje pakilo į aštuntą poziciją, kuri suteikia galimybę dalyvauti atkrintamosiose varžybose. Tuo tarpu „Jazz“ krepšininkai žengia penktoje vietoje.

„Warriors“: Stephenas Jacksonas (7 atk. kam, 5 rez. perd.) 28, Baronas Davisas (7 rez. perd.) 19, Monta Ellisas ir Mattas Barnesas po 16, Alas Harringtonas (11 atk. kam.) 15, Jasonas Richardsonas 11.

„Jazz“: Ronnie Breweris 21, Carlosas Boozeris (11 atk. kam.) ir Mattas Harpringas (8 atk. kam.) po 17, Mehmetas Okuras 14, Derekas Fisheris 10.

Pritariu KevinG . Nepatinka ir man tie Warriors ir linkiu jiems nepatekti į atkrintamasias.
2007-04-10
Ech galejo Saras vietoj Pacers nueit i Cavaliers, tai bent butu gaves daugiau pazaist, o dabar tai cia tik pasityciojimas.
2007-04-10
nenoriu kad woriors pakliutu i playoffus..Ir Sarui sezonas trumpesnis butu ir siaip gaidziu komanda ta woriors
2007-04-10
+2
nu kazkiek leido pazaisti vien del to kad skirtumas buvo didelis o saiaip tegu kita sezona grizta i europa nes nba jam ne vieta as taip manau
2007-04-10
ka Saras galvoja??? truksta zodziu :( per 7 minutes nemesti ne karto i krepsi!!! tai yra baisu.gryzk sarai namo nes tau NBA per stipri lyga.o va Eurolyga ir iZraelio cempionatas tau kaip tik :D
2007-04-10
+2
Vel tyčiojasi iš Jaskos,na bet gerai,kad komanda turi neblogų šansų prasimušti į atkrintamasias.
2007-04-10
Išleis jei ir vėl pirmaus 30 taškų arba atsiliknės tiek pat. Žlugęs šis sezonas Jaskai, gal per kitą kas pasitaisys jei pateks į gerą komandą.