Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Vilniečiai Pasvalyje 89:71 nugalėjo „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Po rungtynių pakalbintas sostinės klubo vyriausiasis treneris Marcelo Nikola gyrė savo auklėtinius už nusiteikimą mačui.

„Šiandien matėme daug gerų dalykų. Visų pirma – požiūris į rungtynes. Jis yra tinkamas. Tai parodė rungtynių pradžia. Šiandien pirmajame kėlinyje pademonstravome gerų dalykų. Puiku, bet dabar tai turime daryti visas 40 minučių: labiau pasitikėti savimi, būti solidesniems ir nebedaryti skubotų klaidų, kurių yra mūsų žaidime“, – kalbėjo argentinietis.

Nicola išskyrė ir 21 tašką pelniusio bei 6 tritaškius pataikiusio Lauryno Samėno žaidimą. Anot stratego, jo komanda pati suteikė jam erdvės.

„Žinojome, kad jis metikas. Kalbėjomės prieš rungtynes, jog turime jo saugotis. Tačiau davėme erdvės ir jis mėtė laisvas. Tokie jau tie snaiperiai – kai suteiki jiems pasitikėjimo, sunku sustabdyti“, – teigė „Lietuvos ryto“ treneris.

Pasvalio klubo strategas Mantas Šernius po pralaimėjimo sakė, kad rungtynių baigtį nulėmė pirmoji jų pusė.

„Lietuvos rytas“ atvažiavo rimtai nusiteikę ir tai jautėsi nuo pat rungtynių pradžios. Tiek pirmame, tiek ir antrame kėliniuose atsilikome nuo jų žaidėjų ir visų sprendimų, ypač gynyboje. Manau, jie gerai sužaidė pirmuosius du kėlinius, susikrovė saugią persvarą ir varžovams beliko tik pabaigti rungtynes.

Turime jauną gynėją, kuris nesusitvarkė su jauduliu ir sprendimais aikštelėje, todėl man daugiau teko žaisti su Ramone'u Mooru, kuris nėra vadovaujantis krepšininkas, dėl to mūsų žaidimas sulėtėjo. Trečiame kėlinyje pavyko grįžti į žaidimą, bet varžovai turi patyrusių žaidėjų ir tokių rungtynių negalėjo paleisti“, – aiškino Šernius.