Nuotr.: M.Gailiūnas
Nuotr. M.Gailiūnas

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse dar viena dramatiška kova. Vilniuje „Palangos“ (2-1) krepšininkai permainingose ir daug nervų kainavusiose rungtynėse 77:74 (16:19, 14:16, 20:21, 24:21) įveikė vietos „Perlo-MRU“ (0-3) komandą.

Keturi  tolimi šūviai – taip rungtynes pradėjo šeimininkų „Perlo-MRU“ krepšininkai, kurie sužaidus pusę kėlinio pirmavo 5:12. Puikiai baudų metimus realizavusi „Palanga“ pirmąjį ketvirtį  užbaigė su trijų taškų persvara (19:16).

Aistis Pilauskas pataikė tritaškį, o 15-ąją rungtynių minutę komandas skyrė šešių taškų skirtumas (29:23). Palangiškiai išlaikė trapią persvarą ir į ilgąją pertrauką išėjo švieslentei rodant skaičius – 35:30.

25-ąją minutę po Aurimo Urbono taiklaus metimo iš po krepšio „Palangos“ pranašumas šoktelėjo iki rekordinės 8 taškų atžymos (46:38), bet ją greitai ištirpdė šeimininkai (46:43). Benas Vaitulionis pataikė du tolimus metimus, o „Palanga“ ir toliau išlaikė pirmaujančios komandos statusą (56:50).

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai lemiamą ketvirtį pradėjo susikraudami dviženklį pranašumą (60:50). Į kampą užspausti vilniečiai surengė kelias sėkmingas atakas ir sumažino atsilikimą (65:61). Nors paskutinę minutę vyko dramatiška kova, palangiškiai atlaikė šturmą ir išsivežė pergalę į pajūrį – 77:74.

„Palanga“: Povilas Šakinis 17, Benas Vaitulionis 16 (4/5 trit.), Aurimas Urbonas 14 (7 atk. kam., 6 rez.perd.), Matas Jucikas 10 (8 atk.kam), Dominikas Matutis 8, Mindaugas Reminas ir Tadas Rinkūnas po 6.

„Perlas-MRU“: Arnas Beručka 17, Edvinas Jezukevičius 14 (6 atk.kam), Dominykas Pipiras 11, Rytis Pipiras ir Tautvydas Pipiras po 9.