Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Antrąją pergalę Rumunijos pirmenybėse pasiekė Karolio Babkausko atstovaujama Bukarešto „CS Dinamo“ (2-0), kuri namuose 81:69 (19:23, 19:20, 20:10, 23:16) įveikė Targu Murešo „Targu Mures“ (1-1) komandą.

24-erių metų 184 cm ūgio lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 34 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, išprovokavo pražangą bei kartą pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Panevėžio „Lietkabalio“ garbę praėjusį sezoną gynęs Noah Dahlmanas nugalėtojams per 28 minutes surinko 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei surinko 15 naudingumo balų.