Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo ketvirtąją pergalę. Marijampoliečiai savų žiūrovų akivaizdoje 90:79 (17:19, 23:18, 18:27, 32:15) palaužė Kauno „Žalgiris-2“ (2-2) komandos pasipriešinimą.

„Žalgirio-2“ pralaimėjimą lėmė nuolatinės klaidos. Sūduviečių spaudžiami Tomo Masiulio auklėtiniai iš viso suklydo 24 kartus, kai jų varžovai – 15.

Pirmąją rungtynių dalį Marijampolės klubas kontroliavo situaciją aikštelėje, tačiau po didžiosios pertraukos sugrįžę jaunieji žalgiriečiai pataikė du tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą (45:45). Netrukus sūduviečiai susigrąžino iniciatyvą, tačiau kėlinio pabaigoje Kristupas Žemaitis tritaškiu dar kartą persvėrė rezultatą, o Gytis Masiulis padidino svečių pranašumą (56:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai tebeturėjo 6 taškų deficitą, tačiau žaibišku greičiu pelnė septynis taškus be jokio varžovų atsako ir po Dovio Bičkauskio dvitaškio įgijo minimalią persvarą (67:66).

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis kartas, kuomet keitėsi pirmaujanti komanda ir „Sūduva-Mantinga“ iškovojo sudėtingą pergalę.

Marijampoliečiams šiose rungtynėse negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Ignas Labutis.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 18, Tautvydas Kliučinykas 15, Gintautas Matulis ir Marius Valukonis po 13.

„Žalgiris-2“: Martynas Varnas 22, Martynas Sajus 15, Laurynas Birutis ir Regimantas Miniotas po 12.

Atrinkti (0) Visi (14)
to DZ
tau "vamzdzio" isskyros nespeja dziut nuo ciulpimo ir ant klaviaturos varva.
2015-10-11
DZ
Pienas nuo lūpų nenudžiūvęs šitiems pieniams. ŽK ŽK hey hey
2015-10-11
Vienas dalykas pas dublerius nesikeičia-namie laimi beveik viską,išvykoje pralaimi beveik viską.Jaunimas žaidžia,tai stabilumo ir trūksta.Gal šiemet pavyks daugiau laimėti išvykose,nei pernai.

--
2015-10-10
-1
zinovas
jeigu ka, tai dar ir +/- pas varna -11...

siaip tikrai geras ir drasus zaidejas, manau pasieks nemazai, bet kol kas dar jam i vyru lygi per anksti. turi atsirasti stabilumas.
2015-10-10
+1
zinovas
issiblaivykite vaikai. varnas - 22 pts, 12 eff!!! apie koki jus cia kobe svaigstat...
2015-10-10
-1
vaflius
Nereikia lyginti su cizausku, jogela, janaviciu pas kurios buvo traumos bei prasta krepsinio etika. Varnas turetu jau si sezona pora rungtyniu suzaisti uz pagrindine komanda LKL'e.

--
2015-10-10
8 klaidos - tikras KOBE
2015-10-10
Bet poto kai per anksti permeta i lkl gaunasi kaip su janaviciu cixausku jogela ir kitais.. Gal geriau pabuna metus dar komandos lyderiu, gal dar zalgiris prigriebs vienom kitom rungtynem jei prireiks

--
2015-10-10
+1
jd
to sdf. juk matosi kad bachuras aiskai nkl lygi isauges..

dubleriai
dubleriai turejo didesniu nuostoliu. Vieni is lyderiu echodas ir valinskas praleido rungtynes