Nuotr.: kkmazeikiai.lt
Nuotr. kkmazeikiai.lt

„Mažeikių“ (4-0) krepšininkai toliau pergalingai žygiuoja Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aikštelėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai šeštadienį namie 73:64 (17:3, 15:20, 22:28, 19:13) nugalėjo „Šilutės“ (3-1) ekipą.

Šarūnas  Vingelis
PTS 15 | REB 4 | AS 4 | ST 1
Šeimininkai pribloškė varžovus pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 17:3 ir ėmė diktuoti sąlygas rungtynėse. Dar trečiojo kėlinio pradžioje „Mažeikiai“ pirmavo 38:23, tačiau tada „Šilutė“ pademonstravo, kad pergalės varžovams lengvai neatiduos.

Šilutiškiai spurtavo 14:0 ir sugrąžino intrigą į rungtynes (37:38). Ketvirto kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (60:60), kai šeimininkai surezgė pergalingą atkaprą.

Darius Pakamanis pataikė tritaškį ir tai inicijavo šeimininkų spurtą 10:2. Šį spurtą tritaškiu pabaigė Elvinas Gintvainis ir mačo baigtis priešpaskutinę dvikovos minutę tapo aiški – 70:62.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 17, Šarūnas Vingelis 15, Darius Pakamanis 12, Elvinas Gintvainis 10.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 19, Tomas Lekūnas 15, Deividas Kumelis 14 (3/12 dvit.).

to as
kas gale krenta? ar tau su galva gerai gaidy!
2015-10-11
as
sausai mazeikiai pradeda o gale krenta
2015-10-10
lkl nkl
na ira skirtumas lkl lygis kur nkl cia nors daznos pergales nei pernai lkl starte pradejusiu sausai mazeikiai