Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Sakramento „Kings“ klubas (3-1), kuris namuose 94:90 (20:22, 31:20, 22:30, 21:18) privertė pasiduoti Portlando „Trail Blazers“ (1-2).

Abi ekipos savo gretose turėjo rimtų nuostolių. Nugalėtojų komandai negalėjo padėti Rudy Gay, o „Trail Blazers“ buvo priversti verstis be čiurnos traumą besigydančio Damiano Lillardo.

Įspūdingą pasirodymą surengė Portlando ekipos gynėjas C.J.McCollumas, kuris trečiame kėlinyje pelnė 19 taškų iš visų savo 30. Krepšininkas taip pat pataikė 5 tritaškius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kuomet „Kings“ ekipa laimėjo atkarpą 12:0 ir atitrūko 91:84. Vėliau svečiai nebesugebėjo atsigauti ir Sakramento klubas ikisezoninėse rungtynėse šventė trečiąją pergalę.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 30 (5/10 trit.), Allenas Crabbe‘as 13, Al-Farouqas Aminu 12, Meyeras Leonardas 9.

„Kings“: Darrenas Collisonas 18 (6/6 baud. met.), DeMarcusas Cousinsas 16, Marco Belinelli 11, Omri Casspi 10, Benas McLemore‘as 8.