Dar vieną pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo Ramūno Butauto treniruojama Rygos „ASK/Riga“ ekipa. Ji išvykoje 99:91 (24:28, 27:19, 24:21, 24:23) nugalėjo Valmieros „Lačplėša alus“ krepšininkus.

Nugalėtojams Steponas Babrauskas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Martynas Andriukaitis per 21 aikštėje praleistą minutę surinko 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„ASK/Riga“: Sandis Valteris 21 taškas, Arnis Večvagaras 15, Sandis Buškevicas 14, Torry Braggsas 12, Raitis Grafas 11.

„Lačplėša alus“: Vladimiras Štimacas 20 taškų (10 atk. kam.), Rashadas Phillipsas 16, Juris Andžejevskis 13, Ingusas Bankevicas 10.

Rygos krepšininkai, iškovoję 11 pergalių ir patyrę vos 1 pralaimėjimą, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Tuo tarpu „Lačplėša alus“ ekipa, turinti 7 pergales ir 6 nesėkmes, žengia trečia.

Atrinkti (0) Visi (3)
laimes latvijos cempionata ir ambicijos bus ne be pagrindo.
valmiera pasistiprino 3 gan pajegiais zaidejais (stimac, philips, bankevics) o ask zaidzia be savo pagrindinio gynybos ramscio bramleto.
beto isvakarese ask itin skaudziai pralose sio sezono kol kas lemiamas rungtynes taigi dziugu kad isvis sugebejo atsitiesti atgaut jegas ir paimt pergale.
tex dbr susikoncentruot ties LBL'u.
2007-04-11
-1
ASK gan ambicingai pradėjo sezoną, bet į pabaigą jau visai ne kaip beatrodo :)
O Štimaco reikia laukti kitąmet sugrįžtant į Žalgirį, nes manau ten jo vieta, Valmieros komanda jam per silpna.