Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Ketvirtąją pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse iškovojusio Kauno „Žalgirio“ (4-0) vyriausiasis treneris po rungtynių džiaugėsi pasiekta pergale, išskyrė „Žalgirio“ žaidimo problemas bei teigė, kad techninių pražangų taisyklė galios visiems.

Apie rungtynes: „Galvoju, kad pagrindinį tikslą – laimėti rungtynes – įvykdėme, tad tuo turime pasidžiaugti. Trečiajame kėlinyje leidome varžovams atkovoti 7 kamuolius puolime bei mus pavyti. Turime stabilizuoti žaidimą, neleisti varžovams to daryti. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas pasikeitė,  „Neptūnas“ atkovojo tik kelis kamuolius puolime ir mums tai leido iškovoti pergalę.“

Apie žaidimo svyravimą: „Komandos žaidimas svyruoja dėl įvarių objektyvių priežasčių. Atliekame daug keitimų, todėl tai mus išmuša iš vėžių. Vėliau žaidėjai prie to pripras ir viską darys automatiškai, tačiau kol kas to trūksta.“

Apie Roberto Javtoko išvarymą: „Nereikia grįžti prie klausimo apie technines pražangas. Ta taisyklė buvo ir bus, kad ir kiek titulų yra iškovojęs žaidėjęs.“

Tuo metu Klaipėdos „Neptūno“ strategas Dainius Adomaitis po mačo teigė, kad jo ekipai dar toli iki idealaus žaidimo.

Apie rungtynes: „Sveikinimai „Žalgiriui“ su pelnyta pergale. Mums, kaip naujai komandai, iki idealaus žaidimo dar labai daug trūksta, tačiau iki ketvirtojo kėlinio, iki tos nelemtos techninės pražangos bei praleistų 4 taškų, viskas atrodė neblogai.“

Apie ketvirtąjį kėlinį: „Ketvirtajame ketvirtyje, kai „Žalgiris“ pradėjo dominuoti po krepšiu, priėmėme sprendimą dvigubinti gynybą. Tai nepasiteisino, bet žaidžiant su „Žalgiriu“ taip reikia elgtis. Tie laisvi atlikti metimai taip pat prisidėjo prie mūsų pralaimėjimo.“

Išsamesnis Gintaro Krapiko komentaras:

Išsamesnis Dainiaus Adomaičio komentaras:

Atrinkti (0) Visi (17)
As
Normali ta taisykle, ko cia verkiat? Zaidejai turi zinoti, kad gincytis neverta, nes bus pasekmiu. Ir butent jo tasykle ir sako, kad treneris turi gincytis su teisejais ir treneris gali gauti technine, nes tai nera irasoma kaip zaidejui asmenine prazanga. Ir siaip treneriai dazniausiai ramiau i viska ziuri ir jiems technine uzsidirbti yra sunkiau. Tad viskas normoj.

--
2015-10-12
Krapikas yra vienas is debeliskiausiu treneriu visam pasauli. Pats gavo technine prazanga ir neisejo is aisktes. VietoI zaideju sakyciau kad mestu ta krapa is ZALGIRIO. P.S Nevezis net atsisake krapo paslaugu.

--
2015-10-12
+1
sss
atsibodo jusu kas butu jeigu butu.. tame ir esme kad komandos lyderis negali gaut technines svarbiu momentu.. uztat toks James andersonas ir nebuvo nei karto isvarytas
2015-10-12
to ttt
bele pastumt tau... aiskiai pasakes yra, su teisejai turi gincytis treneris ne zaidejai, jie turi susikoncentruot i zaidima... Technine ne nesportine, netycia negausi
ttt
O ko pats kiausius neisejo kai gavo technine?:)
2015-10-11
Myliu Neptuna!
Kita syki patvarkysim sita zalgeriuka ir pastatysim i vieta situos issisokelius.

--
2015-10-11
carteris15nesamone ta tavo taisykle!!! jai pernai J.A butu gaves technine tose rungtynese kai isvede zalius i top16???

Tavo ziniai visada yra isimtis ir bet kokios taisykles...