Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Dramatišką pergalę po trijų pralaimėjimų „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezono starte pasiekė Alytaus „Dzūkijos“ (1-3) klubo krepšininkai.

Rytis Juknevičius likus žaisti 6 sekundes pataikė iš aikštės kampo, „Dzūkija“ po minutės pertraukėlės apsigynė ir finalinė sirena Alytuje skelbė šeimininkų pergalę prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (1-3) 64:63 (11:19, 24:15, 16:17, 13:12).

Po šios alytiškių pergalės vieninteliai dar nė sykio nelaimėję LKL pirmenybėse yra „Šiauliai“. Jie po keturių turų – turnyrinės lentelės dugne.

Laurynas  Mikalauskas
PTS 13 | REB 4 | AS 1 | ST 1
Likus žaisti pusę minutės, abu baudų metimus pataikęs Arnas Labuckas persvėrė rezultatą „Lietkabelio“ naudai (63:62).

Po minutės pertraukėlės chaotiškos „Dzūkijos“ atakos smaigalyje atsidūrė Juknevičius, kuris pataikė dvitaškį besibaigiant atakai skirtam laikui ir išvedė šeimininkus į priekį (64:63).

„Lietkabelis“ savo atsakymui dar turėjo apie šešias sekundes, tačiau svečių ataka pasibaigė klaida, kuomet Artūras Valeika bandė perduoti kamuolį Brandonui Woodui.

Legionierius nesugavo kamuolio, o jį perėmė dzūkai ant jo užgriuvo bei rungtynių laikas baigėsi.

„Lietkabelį“ šiose rungtynėse paskui save tempė daugiau nei trečdalį komandos taškų surinkęs Woodas. Jis per 26 minutes pelnė 22 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Panevėžiečių gretose pirmąjį mačą sužaidė neseniai sutartį su komanda sudaręs Simas Buterlevičius, kuris per 30 minučių surinko 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Dzūkija“: Laurynas Mikalauskas 13, Adamas Lapeta 9, Rytis Juknevičius 8.

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas 22, Simas Buterlevičius 11, Jermaine'as Love'as 9, Valdas Vasylius 9.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Pergalingas Ryčio Juknevičiaus metimas:

Rytis Juknevičius vagia pergalę iš Panevėžio „Lietkabelio"!

Rytis Juknevičius vagia pergalę iš Panevėžio „Lietkabelio" rankų!

Posted by BC Dzūkija on 2015 m. spalio 11 d.

Adamo Lapetos dėjimas:

Saunuoliai Dzukai,verti sios pergales!! sekmes jiems toliau...
2015-10-12
pnvz
lietkabely surinkti geri pajegus zaidejai, bet treneris dar per silpnas tokiai sudeciai. juodu nesuvaldo, ir komanda nesusiklijavusi kazkokia dar. gal reik laiko, bus matyt, bet su tokia sudetimi lietkabelis turetu i vienus vartus alytu padet...
2015-10-12
Truksta Siauliams
Truksta Siauliams Romanovo. Tas bent treneri atleistu.
2015-10-11
Šiauliai- dugnas pasiektas. Tik dugno pramušt nebeis.

--
2015-10-11
to alabama
Tai laikina. Rytoj paskelbs apie reformas.
2015-10-11
Na ka siauliai viskam dugne,toliau nkl?na ziuresim,o lkl ziurisi graziai
2015-10-11
Woodas tai neblogai siaučia pradžioj.
2015-10-11
...na tai kur visi tie šunys, kurie prieš sezoną nurašė "Dzūkiją" dėl silpnos sudėties ant popieriaus? ...bus dar staigmenų! :D
2015-10-11
Dzūkai nors tik dabar iškovojo pirmą pergalę,bet neskaitant rungtynių su Žalgiriu,visuose mačuose rodo didelį kovingumą ir norą nugalėti.Susilpnėjus sudėtis palyginus su pernai metais,bet griežta trenerio ranka komandą padaro labai pavojingą.Sveikinimai dzūkams su pirma pergale.

--
2015-10-11
+1
...
kadziulis persilpnas treneris sakykit ka noryt, juodu isvis nesutramdo, kazka turi lietkabelio vadovai mastyt, jei nori pergaliu
2015-10-11
Nu bet ir slykstus tas Dzuku krepsinis, pastoviai tranko is alkuniu, kojas kisa, spardosi, matosi Jugoslaviskas krepsinio stilius, vemt tiesiog vercia :D nu bent jau matosi trenerio ranka komandoje, ko nepasakyciau apie Lietkabeli, vien del to, kad TRENERI komanda turi ir laimejo. Zaideju lygiu Lietkabelis gal dvigubai stipresnis atrodo, pagal trenerius trigubai Dzukai stipresni del to ir laimejo :D
2015-10-11
ziurovas
ytemtos rungtynes buvo Mikalauskas gerai atrode,komandai dar truksta susizaidimo,Lopeta su tokiu ugiu turetu dominuoti po krepsiu,bet silnokai atrodo.