Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Antrąją pergalę pasiruošimo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) etape iškovojo be komandos lyderių žaidusi Hjustono „Rockets“ ekipa. Ji Fynikse vykusiame rezultatyviame mače 135:129 (27:30, 28:23, 42:27, 20:37, 18:12) nugalėjo vietos „Suns“ klubą.

Po T.J. Warreno taiklios baudos „Suns“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje minimaliai pirmavo (117:115). Tačiau tada po minutės pertraukėlės Denzelis Livingstonas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (117:117).

Aikštės šeimininkai savo atsakymui dar turėjo 5,1 sekundės, tačiau lemiamas Warreno tolimas metimas skriejo pro šalį ir išaiškinti nugalėtojui prireikė pratęsimo.

Jame šešiais taškais paeiliui startavusi „Rockets“ iš karto atitrūko ir išlaikė iniciatyvą iki pat pabaigos.

„Rockets“ šiose rungtynėse dėl traumų nepadėjo Donatas Motiejūnas (nugara), Dwightas Howardas (nugara), Jamesas Hardenas (kelis) ir Ty Lawsonas (liemuo).

Fynikso ekipa taip pat turėjo netekčių. Ericas Bledsoe nežaidė dėl pilvo skausmų, Tysonas Chandleris – dėl nugaros, o Alexas Lenas dėl patemptos čiurnos.

„Rockets“: Terrence'as Jonesas 23, Corey Breweris 21 (7 per. kam.), Trevoras Ariza 15, Clintas Capela 12 (10 atk. kam.), Denzelis Livingstonas 12, K.J. Danielsas 10.

„Suns“: T.J. Warrenas 21, Devinas Bookeris 20, Mirza Teletovičius 19 (12 atk. kam.), Markieffas Morrisas 13, Sonny Weemsas 11, Archie Goodwinas 11.

Mirza grįžo su trenksmu. Nuo grėsmės baigti karjerą iki spindejimo NBA arenose.