Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Šarlotės „Hornets“, kuri Kinijoje vykusiame mače 113:71 (29:21, 27:30, 29:8, 28:12) sutriuškino Los Andželo „Clippers“.

Šios komandos tarpusavyje buvo susitikusios prieš keletą dienų. Tuomet „Hornets“ šventė pergalę rezultatu 106:94.

Šarlotės klubas po dviejų kėlinių pirmavo tik 56:51, tačiau po ilgosios pertraukos tiesiog dominavo aikštėje. „Hornets“ krepšininkai antrąją rungtynių pusę laimėjo 57:20.

Šiose rungtynėse „Clippers“ komandai jau galėjo padėti Chrisas Paulas.

„Hornets“: Alas Jeffersonas 17 (6 atk. kam.), Nicolas Batumas 14 (10 atk. kam.), Jeremy Linas 13, Brianas Robertsas 12, Tyleris Hansbrough ir Marvinas Williamsas po 10.

„Clippers“: Chrisas Paulas 17, Blake‘as Griffinas 14, Joshas Smithas 9.