Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Sūduviečiai svečiuose 69:73 (20:22, 18:15, 16:21, 8:4, 7:11) pralaimėjo „Telšių“ klubui.

„Sūduvai-Mantingai“ šiose rungtynėse negalėjo padėti Aurimas Kieža ir naudingiausias komandos žaidėjas Dovis Bičkauskis.

Visų rungtynių metu nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai spurtavo 8:0 ir keturias minutes taškų badą kentusi „Sūduva-Mantinga“ atsilikinėjo aštuonių taškų skirtumu (40:48).

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį jokių permainų komandų žaidime neįvyko ir į kiekvieną Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinių išpuolį „Telšiai“ atsakydavo tuo pačiu, taip neleisdami varžovams persverti rezultato.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje sūduviečių pastangos atsipirko ir po taiklaus Mariaus Valukonio dvitaškio rungtynių rezultatas tapo lygus (62:62). Iki rungtynių pabaigos likus 14 sekundžių, Marijampolės klubas turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau Donato Sabeckio tritaškis buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 62:62.

Jo metu sėkmingiau rungtyniavo „Telšiai“, kurie ir privertė „Sūduvą-Mantingą“ patirti pirmąjį pralaimėjimą.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 24, Audrius Maneikis 12, Mindaugas Norkus 10.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis (11 atk. kam.) 19, Gintautas Matulis ir Tautvydas Kliučinykas po 11, Paulius Vaitiekūnas ir Donatas Sabeckis po 9.