Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jan  Vesely
PTS 11 | REB 11 | AS 5 | ST 2 | BS 1
Daugiau nei tris kėlinius besivejančiosios vaidmenyje buvusi Stambulo „Fenerbahce“ (1-0) ekipa Eurolygos sezoną pradėjo pergalingai.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 74:67 (10:20, 20:19, 22:20, 22:8) įveikė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai iš Vokietijos dar užtikrintai pirmavo 59:47, tačiau spurtą 13:0 surengę turkai lemiamo ketvirčio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai – 60:59.

Perėmę iniciatyvą į savo rankas „Fenerbahce“ krepšininkai jos iš savo rankų jau nebepaleido. Užtikrintai krepšį atakavę šeimininkai išjungė varžovų puolimo mašiną ir išsaugoję persvarą šventė pergalę.

Stambulo komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:29, o labiausiai prie to prisidėjo po krepšiais dominavęs Janas Vesely. Čeko sąskaitoje – 11 taškų, tiek pat atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Fenerbahce Ulker“: Luigi Datome 15, Kostas Sloukas 13, Bobby Dixonas 12, Janas Vesely 11 (11 atk. kam.), Nikola Kaliničius ir Bogdanas Bogdanovičius po 8, Pero Antičius 7.

„Bayern“: Alexas Renfroe ir Nihadas Djedovičius po 14, Deonas Thompsonas ir Paulas Zipseris po 8, Johnas Bryantas ir Duško Savanovičius po 7, Kelvinas Riversas 5.

Atrinkti (0) Visi (3)
arena ispudinga turku..
2015-10-17
+4
Sunkiai pirmam ture sekėsi visiems favoritams.Ne išimtis ir Feneras-sudėtis įspūdinga,bet teko rimtai pakovoti dėl pergalės.Vesely atrodo visai nepraradęs formos po EČ,kaip ir daugelis kitų,dalyvavusių čempionate.Antičiui vėl per naujo teks pratintis prie europietiško krepšinio.