Nuotr.: LaPresse/Sada
Nuotr. LaPresse/Sada

Jamel  McLean
PTS 13 | REB 2 | AS 1 | ST 1
Pirmus du kėlinius kaip lygūs su lygiais kovoję Vitorijos „Laboral Kutxa“ (0-1) krepšininkai po didžiosios pertraukos visiškai sustojo. Ispanijos ekipa pirmajame Eurolygos ture svečiuose nepaisant galingo spurto 76:78 (23:17, 13:21, 10:23, 30:17) pralaimėjo Milano „Emporio Armani“ (1-0) krepšininkams.

Pirmojoje mačo dalyje puikiai iš dviejų taškų zonos atakavę „Laboral Kutxa“ krepšininkai kontroliavo situaciją, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje prarado iniciatyvą ir šeimininkai prieš didžiąją pertrauką pirmavo 38:36.

Trečiajame kėlinyje „Emporio Armani“ įsismagino ir nuolat didino savo pranašumą, o likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutėms pirmavo net 70:50. Visgi tuomet atkuto ispanai ir surengę spurtą 23:6 grąžino intrigą (73:76).

Visgi per likusias 5 sekundes Oliveris Lafayette'as realizavo baudos metimus, o Ioannio Bourousio taiklus tritaškis su sirena jau nieko nebelėmė.

„Emporio Armani“: Jamelas McLeanas 13, Alessandro Gentile ir Krunoslavas Simonas po 12, Charlesas Jenkinsas ir Robbie Hummelis po 10.

„Laboral Kutxa“: Mike'as Jamesas ir Ioannis Bourousis po 13, Jaka Blazičius 11.