Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Eilinę pergalę NBA ikisezoninių rungtynių cikle iškovojo Atlantos „Hawks“ (4-0) ekipa. Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 91:84 (24:31, 28:17, 21:20, 18:16) pranoko be pergalių liekančius Dalaso „Mavericks“ (0-4) krepšininkus.

Dalaso klubo gretose pirmą kartą aikštelėje pasirodė Dirkas Nowitzki, per 19 minučių pelnęs 6 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. „Mavericks“ vis dar vertėsi be Derono Williamso, Chandlerio Parsonso, Wesley Matthewso ir JaVale‘o McGee.

Šeimininkai svečiams iš Atlantos sugebėjo mesti rimtą iššūkį ir nusileido jiems tik paskutiniosiomis mačo minutėmis. Trečiojo kėlinio pabaigoje esant lygiam rezultatui (68:68) „Hawks“ link pergalės pradėjo vesti Shelvinas Mackas.

Penkis taškus iš eilės pelnęs ir vėliau 86:78 Atlantos ekipai atitrūkti padėjęs gynėjas šiame mače pelnė 13 taškų, iš kurių net 11 surinko po ilgosios pertraukos.

„Hawks“: Alas Horfordas 16, Shelvinas Mackas 13, Dennisas Schroderis 11, Lamaras Pattersonas 10, Thabo Sefolosha 9, Walteris Tavaresas 8, Justinas Holiday 6.

„Mavericks“: Johnas Jenkinsas 16, Justinas Andersonas 12, Charlie Villanueva 9, Jamilas Wilsonas 8, Dirkas Nowitzki, Devinas Harrisas ir J.J. Barea (7 rez. perd.) po 6.