Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino“ LKL pirmenybėse iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (2-3) klubas, svečiuose 86:64 (21:14, 23:19, 27:14, 15:17) sutriuškinęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-3) ekipą.

„Lietkabelis“ labai sėkmingai pradėjo susitikimą, kai prabėgus 3 minutėms pirmavo 8:1. Tuo sėkmingas panevėžiečių žaidimas nesibaigė – likus rungtyniauti 3 minutes svečiai pirmą karto įgijo dviženklį pranašumą – 17:7. „Pieno žvaigždės“ atsigavo po šalto dušo ir atsakė atkarpą 7:0 – 14:17. Kėlinio pabaigoje Jermaine‘as Love‘as pelnė 4 taškus be atsako ir leido „Lietkabeliui“ po pirmojo kėlinio pirmauti 21:14.

Antrajame ketvirtyje toliau situaciją kontroliavo Gintaro Kadžiulio auklėtiniai. Dviženklę persvarą susigrąžinę panevėžiečiai neleido pasvaliečiams priartėti. Kai tik šie pataikydavo tolimą metimą arba surengdavo sėkmingą ataką, čia pat svečiai turėdavo savo atsakymą. Įpusėjus mačui „Lietkabelio“ pusėje buvo iniciatyva – 44:33.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždėms“ vėl buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienženklio skaičiaus (42:51), bet „Lietkabelis“ daugiau šeimininkams priartėti neleido. Priešingai, spurtas 9:2 leido pirmą kartą susikrauti 20 taškų pranašumą – 64:44. Per likusias kiek daugiau nei 2 minutes svečiai tik dar labiau atitrūko – 71:47.

Per paskutinį ketvirtį „Lietkabelis“ buvo padidinęs persvarą ir iki 30 taškų, bet atsipalaidavęs leido „Pieno žvaigždėms“ per paskutinę minutę kiek priartėti. Galutinis dvikovos rezultatas – 86:64.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 13, Justas Tamulis 11, Steponas Babrauskas 10.

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas 20, Jermaine‘as Love‘as 13 (3/3 trit.), Arnas Labuckas 12, Simas Buterlevičius (5 atk. kam.) ir Julius Kazakauskas po 11.

Mačo apžvalga:

Osvaldo Olisevičiaus dėjimas:

Atrinkti (1) Visi (20)
Nebuvau arenojNebuvau arenoj ir man px.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Kokioj dar arenoj? Salė ten ;D
2015-10-18
Lietkabelis pradeda įrodinėti kad šį sezoną yra rimtas reikalas. Visų pirma labai pataikyta su legionieriais, kurie yra vieni lyderių šitoj komandoj, o ir lietuviai ne prasčiausio lygio, gerai talkina legionui iš užsienio. Pasvalys eilinį sykį patvirtino jog nemoka lošt namie, galima prisiminti praėjusio sezono LKL ketvirtfinalio seriją kai visas rungtynes namie prapylė Juventusui, ir šį sezoną tai nebuvo pirmas pralaimėjimas namie, o kas svarbiausia taip beviltiškai pralaimima. Namų arena ar svečių arena Pieno Zviozdams matyt nėra skirtumo. O gal ir yra, tik skirtumas tas kad svečiuos gal dar net geriau pasiseka sužaist.
2015-10-18
+1
Uz zalius
Pasakysiu pasvaliui babrauskas yra babrauskas gal ir nesvarus bet ilgai ryte buves mates auksto kasio,aisku stotele ir kreive pakelt jau sunku bus ir jo tos ambicijos super staro dar eina bet jis pakrites ir jei toliau taip los lyginant jo uzklasine veikla sues save pats,alkunes galva labai nesvarus grajokas,net salej spirgejo auklet ji .

--
2015-10-18
PYMA
kam reikejo pirkt ta babrauska?negi uz tuos pinigus nera nieko amerikoj?
2015-10-17
aa
Pienininkam taip ir reikia
2015-10-17
Buvau arenoj
Ej rode woodas kad rengs ataka,kokio by....io nesigine,puikiai suprantu kad negarbinga spardyti gulinty,bet atsiminkit praeitu metu sezona kai nupjovet pergale,viskas liux mums tarpusavyje gal tu 2 tasku ir truks,saunuolis woodas ir visas panevezys siandien puikiai suzaide,

--
2015-10-17
nu padarĖ tai padarĖ
ne tai, kad negražu, o grynai jau pienininkai nesigynė ir tas pasilikęs tik matydamas ant kiek ahuėlines juodis yra sukirto per rankas. Bet tai px šitas epizodas, Bebrą matėt? Specialiai stebėjau video jį, tai vistiek turėjo kažką leptelt Woodui :) jau ant tiek jis susireikšminęs klounas, kad baisu. Neteisinu juodžio, bet šitas amaras jau užpist baigia.
2015-10-17
to Ans
Tu kanors esi girdejes apie garbinga zaidima? Profesionaliame krepsinyje yra tokia nerasyta garbingo zaidimo taisykle, kad pries sutriuskinta komanda paskutine ataka neberengiama. Cia yra didele nepagarba varzovui.
duobe
Praeita sezona PPZ buvo labai simpatiska komanda bet dabar viskas apsiverte. Sitos rungtines tai tragiskos labao tikiuosi kad tai tik atsitiktinumas bet jau po Prienu buvo zenklu kad kazkas blogai. Labai tikimes geresnio zaidimo ir pasiilgstam praeito sezono komandines dvasios

--
2015-10-17
+1
Po geros sezono pradžios ir 2 pergalių iš eilės atrodė,kad PPŽ bus rimtas varžovas visiems.Bet tie 3 pralaimėjimai iš eilės verčia abejoti komandos pajėgumu šiemet kovoti dėl medalių.Nors aišku dar tik sezono pradžia ir tų pakilimų bei nuosmukių pasitaikys ne kartą.O Lietkabelis atvirkščiai-po blankoko starto komanda pradeda įsivažiuoti ir ateitį gali pateikti dar ne vieną staigmeną.

--
2015-10-17
+1
Labai geros rungtynes Lietkabeliui. Uzsivede labai buvo ir puikiai tarpusavyje dalijosi kamuoliu. Dabar reikia laukti kol gales gristi like 3 traumuoti zaidejai ir laukti susizaidimo bei pergaliu!

--
2015-10-17
+1
Xxx
Ka mes darysime su tokiu zaidimu europoje , ka noreti is komandos kai pagrindinis izaidejas ira Gintvainis , kuris praeitais metais suola tryne .
2015-10-17
savas
kabelis bunda... Jei taip toliau normaliai užloš, tai 6-as garantuotas. Nors pienas šiandien nė NKL lygio neatitiko. Dėl paskutinio metimo - žaidėjas rodė, kad žais, o pienininkai kaip moliai stovėjo... Skirtumas visada reikalingas, nes komandoms surinkus tarpusavyje vienodą pergalių skaičių, žiūrima į taškų santykį.